15 minute TOOL – Loom – wideo screen recorder

W dzisiejszej transmisji LIVE omawiam i pokazuję działanie dodatku do przeglądarki Chrome – Loom.
Pozwala on za darmo nagrać ekran komputera – cały lub wybrane okno aplikacji wraz z obrazem z kamerki internetowej.
Można również podłączyć dźwięk z zewnętrznego mikrofonu.

To, co wyróżnia program Loom, to przede wszystkim brak logo na nagraniach. Nagrane wideo można pobrać na swój komputer, zachować w folderach programu Loom, udostępnić bezpośrednio na Facebooku lub Twitterze, przesłać w mailu lub pobrać embed kod i osadzić na stronie internetowej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak robić ciekawe animacje, wideo i grafiki do mediów społecznościowych i z jakich narzędzi, programów i aplikacji warto korzystać, zapraszam Cię do dołączenia do moich kursów online. Omawiam w nich i pokazuję krok po kroku wybrane programy i narzędzia. Pokazuję na konkretnych przykładach, jak osiągnąć dany efekt i w pełni wykorzystać funkcje programów i aplikacji.

W każdy piątek o godz. 11.00 transmituję na żywo na fanpagu Social Media Tools nowy odcinek – pokazujący działanie jednego wybranego narzędzia, aplikacji bądź dodatku do przeglądarki.

Zapraszam Cię również do subskrybowania mojego kanału na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Pin It on Pinterest

Share This