NEST

FABRYKA CONTENTU

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY TWORZYĆ ATRAKCYJNE TREŚCI I PRODUKTY ONLINE

Jesteś gotów?

Zapisz się na listę oczekujących

Wysyłając swoje dane wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Agatę Nesteruk do realizacji usługi Newsletter w celach i zakresie zgodnym z polityką prywatności. Wiem, że swoją zgodę mogę w każdej chwili wycofać.

PLANUJ, TWÓRZ, SPRZEDAWAJ

NEST TO AUTORSKA PLATFORMA KURSOWA Z NIEZBĘDNYMI MATERIAŁAMI, ABY TWORZYĆ ŚWIETNE TREŚCI I PRODUKTY ONLINE. DZIAŁA W OPARCIU O MODEL ABONAMENTOWY – SAMA DECYDUJESZ JAK DŁUGO CHCESZ Z NIEJ KORZYSTAĆ.

N

NAWIGACJA, zbudujesz fundamenty swojego biznesu online w oparciu o Twoje mocne strony

E

E-PRODUKT, nauczysz się jak tworzyć świetne treści i produkty online, które przyciągną klientów

S

SOCIAL MEDIA, poznasz strukturę i zasady tworzenia treści do głównych kanałów społecznościowych

T

TOOLS, biblioteka narzędzi, programów i aplikacji, niezbędnych do prowadzenia działań online

NAWIGACJA

Fundamenty Twojego biznesu online

Dowiesz się jak skutecznie planować i realizować swoje cele, zwiększać produktywność, stworzyć markę osobistą, budować listę mailingową i pozyskiwać odpowiednich klientów, a wszystko w oparciu o Twoje mocne strony.

E-PRODUKT

Tworzenie content marketingu i produktów online

Nauczysz się tworzyć atrakcyjne treści do internetu: grafiki, wideo, prezentacje, webinary, podcasty, transmisje live oraz autorskie produkty online: ebooki, kursy online, programy grupowe i mastermindy. Dowiesz się jak prowadzić skuteczną sprzedaż i reklamę w internecie oraz jak skalować i automatyzować swoje działania.

SOCIAL MEDIA

Największe serwisy społecznościowe bez tajemnic

Poznasz zasady funkcjonowania i tworzenia treści do takich kanałów społecznościowych jak Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest.

TOOLS

Biblioteka najlepszych programów, narzędzi i aplikacji

Poznasz sprawdzone darmowe i płatne narzędzia do prowadzenia działań online. Dzięki tutorialom wideo „krok po kroku” od razu opanujesz wybrane narzędzie, oszczędzając mnóstwo czasu na jego naukę.

NAWIGACJA

Fundamenty budowania skutecznego biznesu online 

Dowiesz się jak skutecznie planować i realizować swoje cele, zwiększać produktywność, stworzyć markę osobistą, budować listę mailingową i pozyskiwać odpowiednich klientów, a wszystko w oparciu o swoje mocne strony.

E-PRODUKT

Tworzenie content marketingu i produktów online

Nauczysz się tworzyć atrakcyjne treści do internetu: grafiki, wideo, prezentacje, webinary, podcasty, transmisje live oraz autorskie produkty online: ebooki, kursy online, programy grupowe i mastermindy. Dowiesz się jak prowadzić skuteczną sprzedaż i reklamę w internecie oraz jak skalować i automatyzować swoje działania.

SOCIAL MEDIA

Największe serwisy społecznościowe bez tajemnic

Poznasz zasady funkcjonowania i tworzenia treści do takich kanałów społecznościowych jak Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest.

TOOLS

Biblioteka najlepszych programów, narzędzi i aplikacji

Poznasz sprawdzone darmowe i płatne narzędzia do prowadzenia działań online. Dzięki tutorialom wideo „krok po kroku” od razu opanujesz wybrane narzędzie, oszczędzając mnóstwo czasu na jego naukę.

Dodatkowe korzyści z dołączenia do programu NEST

Gotowe do wdrożenia i rozpisane krok po kroku plany działania  i checklisty, abyś od razu wiedziała, co robić i w jakiej kolejności.

Wyzwania w formie spotkań grupowych typu mastermind. W każdym miesiącu wspólnie pracujemy nad jednym wybranym tematem.

Szablony i materiały graficzne gotowe do użycia. Co miesiąc możesz pobrać dodatkowe materiały dotyczące wybranego tematu przewodniego (np. gotowe sekwencje maili, szablony grafik, wideo, prezentacji, itp.).

Cotygodniowe Q&A, gdzie możesz zadawać swoje pytania.

Zamknięta grupa na Facebooku tylko dla uczestników programu NEST. Dostęp do grupy masz tak długo, jak długo jesteś w programie.

Atrakcyjne zniżki i oferty od partnerów na wybrane produkty i usługi tylko dla członków NEST Fabryka Contentu.

OPINIE KURSANTÓW

W moich wyzwaniach i szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 osób! Poniżej wybrane opinie kursantów

 • Mam na imię Maja. Jestem żoną najwspanialszego faceta na ziemi i mamą idealnej córki 🙂 Jestem szczęściarą! Robię to co uwielbiam: projektuję, rysuję i fotografuję. Od kilku lat tworzę szablony dla fotografów i prowadzę sklep www.PlikShop.pl. Do tej pory pracowałam głównie w programach Photoshop, Illustrator i Lightroom. Odbiorcami moich plików mogły być osoby, które posiadają te programy. Są to doskonałe narzędzia.. ale raczej dla profesjonalistów. Dlatego właśnie moje szablony dedykowałam głównie fotografom. Po kilku latach.. moja artystyczna dusza wołała o więcej! Chciałam tworzyć bardziej uniwersalne szablony, dla wszystkich. Słyszałam o Canvie.. ale nigdy nie miałam „dość czasu", żeby się przyjrzeć temu programowi. Wpadłam w depresyjne koło: braku czasu, braku motywacji, braku działania i nierealizowanej wielkiej potrzeby rozwoju.

  O Agacie Nesteruk słyszałam wcześniej, trochę jej zazdrościłam, podziwiałam, śledziłam jej media społecznościowe, ale nic więcej. Brakowało mi bodźca do działania. Troszkę od niechcenia zapisałam się na Webinar, w którym Agata miała opowiedzieć o możliwościach współpracy z Canvą. I to był TEN moment. Kiedy zobaczyłam jak opowiada o swoim wtedy nowym programie Mentoringowym i o możliwościach zarabiania z Canvą.. poczułam, że to jest właśnie to, czego potrzebuję. Szczerze, czekałam z wypiekami na twarzy, aż padnie informacja, ile to będzie kosztowało. Sprawdzałam ile mam na koncie, ile mogę przeznaczyć na ten warsztat, ale byłam pewna, że muszę to zrobić! Kiedy Agata oficjalnie otworzyła możliwość zapisywania (jeszcze podczas webinaru), byłam PIERWSZĄ osobą, która zapisała się na ful opcję. 🙂 Podekscytowana czekałam na pierwsze spotkanie „online".

  Dzisiaj minęło od tamtej pory kilka miesięcy. I wiecie co? Ani razu nie żałowałam. Jestem pewna, że zapłaciłabym każdą cenę jeszcze raz.. żeby móc dostać taką dawkę wiedzy, motywacji i chęci do działania. Każdy nowy nagrany moduł zachwycał mnie! Wszystko przekazane jest genialnie, prosto i bardzo szczegółowo. Ogromną zaletą tego programu jest to, że każdy moduł podzielony jest na wiele filmików i po obejrzeniu ich, bardzo łatwo jest znaleźć fragment, którego się szuka, żeby coś sobie przypomnieć. Dziś, dzięki Agacie jestem kreatorem i kontrybutorem Canva. Jestem z tego mega dumna i już wprowadzam nowe produkty do mojego sklepu! Rozwijam się, działam, zarabiam i jestem szczęśliwa!

  Nadal mam dostęp do platformy szkoleniowej (to jest też ważne) i dzisiaj korzystam z niej jak z encyklopedii.. zaglądam do wybranych modułów, aby się w czymś upewnić, coś sobie przypomnieć.

  Tak, moja historia jest naprawdę bardzo osobista, emocjonalna. Chcę przez nią Wam wszystkim powiedzieć, że warto działać, warto szukać inspiracji, warto się rozwijać.. a Program Mentoringowy Agaty dokładnie to wszystko zaspakaja! Gorąco wszystkim polecam i zapewniam, że ten program jest warty każdej ceny.

  Agata, Tobie jeszcze raz dziękuję za ten wiatr w żagle.. dokładnie tego potrzebowałam.


 • Udział w programie mentoringowym Agaty Nesteruk to był strzał w dziesiątkę.
  Już wcześniej postanowiłam, że chcę zarabiać na działaniach w internecie i zastanawiałam się jaki kierunek obrać. Bardzo chciałam sprzedawać moje projekty graficzne, ale nie byłam przekonana, że da się na tym zarobić. Szukałam więc innych sposobów i nie mogłam się zdecydować, w rezultacie nie robiłam nic. Trwało to cały rok 2021.

  We wrześniu przystąpiłam do programu mentoringowego i to było to. Nareszcie uwierzyłam, że mogę zarabiać na projektach graficznych i nie muszę szukać innych rozwiązań. Kamień spadł mi z serca. Dostałam ogromny zastrzyk energii i motywacji zarówno od Agaty, jak i grupy mentoringowej. Bardzo mi to było potrzebne.
  Z różnych przyczyn osobistych nie od razu udało mi się zacząć ale wsparcie grupy i Agaty również w następnych miesiącach zaowocowało tym, że stworzyłam portfolio do Canva w marcu 2021 i skorzystałam z drugiej tury rekomendacji Agaty. Jednocześnie buduję sklep na platformie Etsy.

  Jak widzicie po ponad roku stagnacji nabrałam wiatru w żagle i mocno działam. Śmiało mogę powiedzieć, że w dużej mierze jest to zasługa Agaty Nesteruk.

  W programie mentoringowym bardzo mi się podoba prowadzenie krok, po kroku. Od pomysłu i szukania inspiracji, przez kwestie techniczne do formalności i współpracy z platformą jako twórca.
  Pomaga to bardzo uporządkować działania, których rezultatem powinny być godne zarobki, a to zależy już tylko od nas. Nie potrzeba nic więcej żeby zacząć. Później zostaje już tylko pogłębianie wiedzy i ćwiczenie umiejętności twórczych.

  Każda z części jest bardzo rozbudowana ale nie przytłaczająca. Spotkania w grupie co 2 tygodnie wyznaczają rytm pracy. Na koniec trwania programu każdy jest w stanie samodzielnie przygotowywać szablony zgodne z wymogami Canva i stworzyć przynajmniej podstawy portfolio.

  No i wisienka na torcie: w programie mamy w zasadzie zawarte 2 dodatkowe kursy programów graficznych, dające solidną podstawę do samodzielnego wykorzystywania tych narzędzi. Są to Adobe Illustrator i Procreate.

  Części dotyczące strategii, słów kluczowych, marketingu spokojnie można wykorzystać do pracy na innych platformach. Cały program to ogrom wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób.
  Jest doskonałym początkiem dla osób, które nigdy nie wcześniej nie pracowały jako grafik. Ale ja jestem grafikiem od ponad 15 lat i jak widać kurs też doskonale nadaje się dla mnie.


 • Dzięki programowi mentoringowemu Agaty poznałam nowe możliwości pracy jako Canva Creator i Contributor, zyskałam cenną wiedzę z zakresu trendów projektowych oraz odkryłam sekrety programu Procreate i Ilustrator. Agata przekazuje swoją wiedzę w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Dzięki jej wskazówkom przeszłam bezproblemowo przez proces tworzenie szablonów, po rekrutację do programu Canva Creators.

  Po programie nabrałam pewności siebie w tworzeniu projektów. Otworzyłam się na nowe możliwości zarobków.

  Uważam, że cały program jest bardzo dobrze poukładany. Agata prowadzi dosłownie "za rękę" po projektowej drodze do bycia twórcą w Canva. Bardzo lubię wracać do modułu o Procreate. Przeszłam kilka szkoleń na temat tego narzędzia projektowego, ale dopiero Agata pokazała mi jego ogromny potencjał.

  Program wyróżnia z pewnością to, że Agata jest Super Creatorem w Canva i wspiera na każdym kroku w programie, dając cenne wskazówki. Wraz z jego ukończeniem zyskujesz solidne umiejętności projektowe. Program świetnie przygotuje każdego do bycia Canva Creatorem. Dzięki wsparciu grupy i spotkaniom mentoringowym otrzymujesz solidną dawkę wiedzy i motywacji do działania.

  Polecam wszystkim osobom, które uwielbiają tworzyć grafiki i szablony, a dodatkowo myślą o pracy jako Canva Creator.


 • Będąc na „urlopie" macierzyńskim szukałam sposobu na realizację swoich celów życiowych. Czegoś, co dałoby mi możliwość połączenia trzech obszarów: opieki nad dzieckiem, pracy zarobkowej oraz rozwoju osobistego.

  Udział w programie mentoringowym Agaty, dał mi taką możliwość. Moje dni nabrały sensu, ponieważ mam określony cel, do którego dążę.

  Program zawiera ogrom praktycznych lekcji, co umożliwia działanie tu i teraz, a efekty są niemal natychmiastowe. Polecam go każdemu, kto lubi spędzać czas twórczo i chce otworzyć się na nowe możliwości rozwojowe.


 • Program mentoringowy Agaty dał impuls do zmiany w głowie i w życiu. Z wykształcenia jestem księgową, zawodowo korepetytorką, a teraz jestem Canva Creatorką, a to dopiero początek mojej drogi, bo mam wiele planów.

  Jeden z modułów kursu "Znajdź swoją niszę" otwiera w głowie nowe szufladki i pozwala przemyśleć - jakie mam możliwości, co jest mi bliskie, co chcę robić i przede wszystkim co sprawia mi radość.

  Dla mnie największą wartością jest obecnie to, że praca nie jest przykrym obowiązkiem, ale siadam do niej z ogromną przyjemnością, a inspiracje można do niej mogę czerpać z każdej dziedziny życia. Nie jestem osobą związaną z projektowaniem, grafiką, oprócz tego, że lubię rysować było to dla mnie kompletnie nowe doświadczenie, a przez ten krótki okres widzę po sobie ogromny postęp.

  Jeśli chcesz rozwinąć się w obszarze grafiki - znaleźć pomysł na siebie, przygotować się do wysłania aplikacji do Canvy, odkryć jak pracować w Procreate i Illustratorze, to jest to program dla Ciebie. Agata jest niesamowitą osobą, która jest dla mnie inspiracją, a dodatkowo przekazuje wiedzę w tak przystępny sposób, że nauka to czysta przyjemność.


 • Używam Canvy od ośmiu lat prywatnie oraz w pracy. Brałam udział w wielu wyzwaniach i webinarach dla jej użytkowników, obejrzałam masę tutoriali, ale stałam wciąż w tym samym miejscu. Czułam się z tym sama i nic nie wskazywało na to, że uwierzę, że to co tworzę może się podobać, a co dopiero ktoś mi za to zapłaci.

  Udział w programe mentoringowym Agaty uświadomił mi, że Canva to coś więcej niż amatorska „twórczość radosna”. Zaczęłam tworzyć zgodnie z wytycznymi Agaty i bardziej świadomie. W programie mam wokół siebie ludzi, z których większość pracuje w tym samym tempie, obserwuję ich postępy i to motywuje mnie samą do działania.

  Wykonałam konkretne kroki zgodnie z tym, co radziła Agata – zaczęłam dodawać pierwsze zdjęcia jako kontrybutorka i pracuję nad elementami oraz wysłałam swoje portfolio, z nadzieją na status kreatorki. Wszystko to jest omówione w modułach programu, z których każdy stanowi odrębną wartość.

  Szczególnie trafiły do mnie dwa: moduł o znalezieniu swojej niszy, który nie skończył się na wykonaniu ćwiczeń, ale poparty został dyskusją i indywidualnymi poradami Agaty i innych uczestniczek podczas konsultacji online oraz moduł jak korzystać z Illustratora, w którym Agata w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy jak z niego korzystać (wcześniej oglądane tutoriale oraz kurs Illustratora do mnie nie trafiły tak jak ten).

  Po zakończeniu programu Agata wciąż nas wspiera i cierpliwie odpowiada na nasze pytania w grupie na FB. Jeżeli lubisz tworzyć (nie tylko w Canvie), motywują cię zaangażowani ludzie, dobrze czujesz się jako członkini aktywnej społeczności, chcesz dywersyfikować swoje źródła dochodów, to ten program jest dla ciebie!


 • Przede wszystkim, można powiedzieć, że program mentoringowy Agaty kompleksowo przygotowuje uczestników do podjęcia nowych wyzwań w zakresie projektowania graficznego i podjęcia współpracy z Canvą. Większość przedstawionych treści była dla mnie nowa, ale dzięki szczegółowym instrukcjom nauczyłam się badać i wykorzystywać trendy projektowe, przygotowywać elementy i szablony do Canvy, według ich wytycznych, tworzyć grafiki w procreate i wektoryzować je w AI.

  Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, więc czułam się jak w raju. Dzięki udziałowi w programie mentoringowym najpierw zostałam Canva Contributor, a następnie (wczoraj) Canva Creator for Education. To wszystko nie wydarzyłoby się bez wiedzy i życzliwego wsparcia Agaty, która chętnie dzieli się praktycznymi wskazówkami zdobytymi podczas kilkuletniej współpracy z Canvą.

  Uczę języka angielskiego i hiszpańskiego w liceum i w zakresie tych języków przygotowuję szablony, aby ułatwić życie innym nauczycielom języków obcych. Teraz czekam tylko na aktywację konta Creatora, żeby dodać stworzone przeze mnie materiały edukacyjne.

  Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w programie, musisz wiedzieć, że Agata jest tak skuteczna, że z pewnością wywróci Twoje życie do góry nogami i może się okazać, że na końcu zamiast dotychczasowej pracy będziesz miała jeszcze dodatkowo współpracę z zagranicznym potentatem w branży projektowania graficznego.


 • Program mentoringowy Agaty to absolutnie zaskakująca przygoda, jaką sobie zafundowałam w ramach zdobywania nowych umiejętności - oczywiście w najbardziej pozytywnym sensie! Dzięki programowi Agaty można nie tylko wykorzystać maksymalnie możliwości programu Canva i nauczyć się dosłownie wszystkiego na temat tworzenia szablonów. Można przede wszystkim odważyć się tworzyć, mimo np. braku wykształcenia graficznego 🙂 Agata prowadzi uczestników krok po kroku, dzieli się swoim doświadczeniem jako kreatorka, a jej wskazówki, podpowiedzi i przykłady, które pokazuje są bezcenne.

  Dla mnie najcudowniejsze było to, że informacje, których musiałabym szukać na własną rękę w sieci mam zebrane w jednym miejscu.
  Często wracam do materiałów przygotowanych przez Agatę, bo jest w nich tak dużo wiedzy, że nie da się wszystkiego opanować od razu - zresztą za każdym razem odkrywam coś, co umknęło mi jak przerabiałam je po raz pierwszy.

  Cenię program Agaty za to, że otworzył mi oczy na nowe możliwości nie tylko pracy z Canvą, ale w ogóle tworzenia cyfrowego.

  To była świetnia inwestycja! Dziękuję też wspaniałej grupie kreatorek, które razem ze mną uczestniczyły w programie.


 • Dziękuję za możliwość udziału w programie mentoringowym Agaty, to było dla mnie wspaniałe doświadczenie. Nie mam żadnego przygotowania zawodowego w tym kierunku. Przede wszystkim uwierzyłam, że potrafię i mogę rozwinąć swoje zainteresowania dotyczące tworzenia grafik. Teraz to zainteresowanie zamieniło się w pasję tworzenia i uczenia się jak robić to jeszcze lepiej.

  Nigdy wcześniej nie sądziłam, że może to być tak interesujące. Dzięki udziałowi w szkoleniu nauczyłam się nie tylko tworzyć piękne grafiki, zaczęłam myśleć  " kolorowo". Szczególnie podobały mi się zajęcia związane z poznawaniem trendów w kolorystyce i stylów grafik. Kiedyś nie zastanawiałam się dlaczego pewne  grafiki reklamowe zawierają określone barwy lub fonty, teraz już wiem.

  Udział w szkoleniu prowadzonym przez Agatkę, dał mi dużo więcej niż tylko wiedzę i doświadczenie.
  To również możliwość poznania wielu fantastycznych, kreatywnych i pozytywnie myślących osób, wymiana doświadczeń i dzielenie się inspiracjami.

  Program Mentoringowy Agaty daje fantastyczną możliwość kreowania siebie i swojej przyszłości .
  Ja skorzystałam, Ty też możesz.


 • Dzięki Programowi Mentoringowemu Agaty zyskałam nowe możliwości rozwoju i nowy sposób na dochód. Mimo, że jestem grafikiem, program był dla mnie ciekawy i wartościowy, i pozwolił poszerzyć moją wiedzę.

  Zostałam Canva Creator, co uważam za duży sukces, bo konkurencja jest z całego świata. Jestem ogromnie wdzięczna Agacie za jej pomoc w osiągnięciu tego celu.

  Program jest mega praktyczny, a każdy moduł to mini kurs. Dla mnie fantastyczny okazał się moduł o ProCreate, bo zakochałam się w tym programie i rysowaniu na tablecie 🙂

  Jeśli poszukujesz nowych możliwości na fajną pracę w zgodzie z Twoją pasją, to ten program może Ci bardzo pomóc 🙂


 • Z przyjemnością wzięłam udział w programie mentoringowym Agaty. Lubię nowe wyzwania, ale ze wsparciem łatwiej jest je realizować.

  Każdy moduł programu otwierał mi oczy. Materiału jest tak dużo, że nadal korzystam z kolejnych lekcji.

  Kursy Agaty wyróżniają się tym, że chcesz je skończyć, a najważniejsze jest to, że posiądziesz konkretną wiedzę i umiejętności, które przybliżą cię do celu. Serdecznie polecam. Satysfakcja gwarantowana!


 • Bardzo chciałam nauczyć się tworzenia produktów cyfrowych. Uwielbiam tworzyć w Canvie, nie znałam dobrze innych programów graficznych i nie wiedziałam, jak wykorzystać ich potencjał. Agatę znam z innych kusów więc bardzo się ucieszyłam, że Agata zdecydowała się stworzyć program mentoringowy o tej tematyce. Taki program realnie odpowiada na moje potrzeby.
  Nie miałam obaw związanych z przystąpieniem do programu, gdyż uczestnicząc w kursach Agaty przekonałam się, że jest ona osobą „dowożącą to, co obiecuje”. Powiem więcej robi to na bardzo wysokim poziomie.

  Moje obawy były w zupełnie innym miejscu, bardziej martwiłam się o to czy ja będę potrafiła praktycznie zastosować tę wiedzę. Jak się później okazało były to obawy zupełnie niepotrzebne, które Agata szybko rozwiała motywując mnie do wysiłku i dalszych działań.

  Program mentoringowy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, jest bardzo obszerny, a każdy z modułów mógłby śmiało być odrębnym kursem. Wiedza Agaty jest bezcenna, w programie jest dużo „merytorycznego mięcha”, ale również praktycznych wskazówek. Mentorka dzieli się swoim wypracowanym now-how i pokazuje jak praktycznie tę wiedzę zastosować w działaniu, robi to krok, po kroku.

  Najbardziej podobały mi się moduły o trendach i szukaniu własnej niszy, a jeszcze bardziej strategiczne działania, planowanie i sposoby na utrzymywanie porządku w gromadzonych i zbieranych zasobach w Canvie.

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką Mentorkę jaką jest Agata, pomaga innym kobietom rozwinąć skrzydła. Dzięki niej uwierzyłam w swój potencjał, przygotowałam portfolio do Canvy i zostałam zaproszona do programu Canva Contributor i Canva Creator (cieszę się z tego mojego małego sukcesu niezmiernie).
  Pamiętam jak na jednych konsultacjach zastanawiałam się: „Czy to „już” jest ten moment i moje prace są na tak dobrym poziomie, by brać udział w programie międzynarodowym?”
  Agata powiedziała mi, że mam przygotować portfolio i próbować swoich sił w dostaniu się do programu Canva Creator. Canva decyduje o tym, kogo zaproszą do programu i kto spełnia ich wymogi projektowe. Udało się.

  Ja już dziś wiem, co znaczy pozytywny mentalny kopniak do działania i bardzo dobry Mentor.

  Tego też życzę WaM. Jeżeli lubisz tworzyć, chcesz zdobyć nowe kompetencje, poznać fantastycznych i ambitnych ludzi, to napewno w takim programie ich znajdziesz.


Jesteś gotów?

Zapisz się na listę oczekujących

Wysyłając swoje dane wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Agatę Nesteruk do realizacji usługi Newsletter w celach i zakresie zgodnym z polityką prywatności. Wiem, że swoją zgodę mogę w każdej chwili wycofać.

Autorski program NEST FABRYKA CONTENTU opracowała i prowadzi Agata Nesteruk, autorka bloga Social Media Tools, podcasterka, pasjonatka nowych technologii, aplikacji i wdrożeń.