NEST

FABRYKA CONTENTU

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY TWORZYĆ ATRAKCYJNE TREŚCI I PRODUKTY ONLINE

Jesteś gotów?

Zapisz się na listę oczekujących

Wysyłając swoje dane wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Agatę Nesteruk do realizacji usługi Newsletter w celach i zakresie zgodnym z polityką prywatności. Wiem, że swoją zgodę mogę w każdej chwili wycofać.

PLANUJ, TWÓRZ, SPRZEDAWAJ

NEST TO AUTORSKA PLATFORMA KURSOWA Z NIEZBĘDNYMI MATERIAŁAMI, ABY TWORZYĆ ŚWIETNE TREŚCI I PRODUKTY ONLINE. DZIAŁA W OPARCIU O MODEL ABONAMENTOWY – SAMA DECYDUJESZ JAK DŁUGO CHCESZ Z NIEJ KORZYSTAĆ.

N

NAWIGACJA, zbudujesz fundamenty swojego biznesu online w oparciu o Twoje mocne strony

E

E-PRODUKT, nauczysz się jak tworzyć świetne treści i produkty online, które przyciągną klientów

S

SOCIAL MEDIA, poznasz strukturę i zasady tworzenia treści do głównych kanałów społecznościowych

T

TOOLS, biblioteka narzędzi, programów i aplikacji, niezbędnych do prowadzenia działań online

NAWIGACJA

Fundamenty Twojego biznesu online

Dowiesz się jak skutecznie planować i realizować swoje cele, zwiększać produktywność, stworzyć markę osobistą, budować listę mailingową i pozyskiwać odpowiednich klientów, a wszystko w oparciu o Twoje mocne strony.

E-PRODUKT

Tworzenie content marketingu i produktów online

Nauczysz się tworzyć atrakcyjne treści do internetu: grafiki, wideo, prezentacje, webinary, podcasty, transmisje live oraz autorskie produkty online: ebooki, kursy online, programy grupowe i mastermindy. Dowiesz się jak prowadzić skuteczną sprzedaż i reklamę w internecie oraz jak skalować i automatyzować swoje działania.

SOCIAL MEDIA

Największe serwisy społecznościowe bez tajemnic

Poznasz zasady funkcjonowania i tworzenia treści do takich kanałów społecznościowych jak Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest.

TOOLS

Biblioteka najlepszych programów, narzędzi i aplikacji

Poznasz sprawdzone darmowe i płatne narzędzia do prowadzenia działań online. Dzięki tutorialom wideo “krok po kroku” od razu opanujesz wybrane narzędzie, oszczędzając mnóstwo czasu na jego naukę.

NAWIGACJA

Fundamenty budowania skutecznego biznesu online 

Dowiesz się jak skutecznie planować i realizować swoje cele, zwiększać produktywność, stworzyć markę osobistą, budować listę mailingową i pozyskiwać odpowiednich klientów, a wszystko w oparciu o swoje mocne strony.

E-PRODUKT

Tworzenie content marketingu i produktów online

Nauczysz się tworzyć atrakcyjne treści do internetu: grafiki, wideo, prezentacje, webinary, podcasty, transmisje live oraz autorskie produkty online: ebooki, kursy online, programy grupowe i mastermindy. Dowiesz się jak prowadzić skuteczną sprzedaż i reklamę w internecie oraz jak skalować i automatyzować swoje działania.

SOCIAL MEDIA

Największe serwisy społecznościowe bez tajemnic

Poznasz zasady funkcjonowania i tworzenia treści do takich kanałów społecznościowych jak Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest.

TOOLS

Biblioteka najlepszych programów, narzędzi i aplikacji

Poznasz sprawdzone darmowe i płatne narzędzia do prowadzenia działań online. Dzięki tutorialom wideo “krok po kroku” od razu opanujesz wybrane narzędzie, oszczędzając mnóstwo czasu na jego naukę.

Dodatkowe korzyści z dołączenia do programu NEST

Gotowe do wdrożenia i rozpisane krok po kroku plany działania  i checklisty, abyś od razu wiedziała, co robić i w jakiej kolejności.

Wyzwania w formie spotkań grupowych typu mastermind. W każdym miesiącu wspólnie pracujemy nad jednym wybranym tematem.

Szablony i materiały graficzne gotowe do użycia. Co miesiąc możesz pobrać dodatkowe materiały dotyczące wybranego tematu przewodniego (np. gotowe sekwencje maili, szablony grafik, wideo, prezentacji, itp.).

Cotygodniowe Q&A, gdzie możesz zadawać swoje pytania.

Zamknięta grupa na Facebooku tylko dla uczestników programu NEST. Dostęp do grupy masz tak długo, jak długo jesteś w programie.

Atrakcyjne zniżki i oferty od partnerów na wybrane produkty i usługi tylko dla członków NEST Fabryka Contentu.

OPINIE KURSANTÓW

W moich wyzwaniach i szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 osób! Poniżej wybrane opinie kursantów

 • Dzięki uczestnictwie w kursie Agaty otrzymałam praktyczną wiedzę, jak stać się niezależną w obszarze prowadzenia swojego fanpage'a. Agata jest bardzo cierpliwą nauczycielką. Dostałam wiele empatii w momentach, gdy czułam się zupełnie zagubiona w facebookowym gąszczu. Wspólna nauka z innymi uczestnikami tych warsztatów była bardzo inspirująca i wspierająca.
  Prowadząca jest bardzo profesjonalna w tym co robi, a jednocześnie bardzo naturalna. Podsumowując to profesjonalna nauczycielką z ludzką twarzą.


 • Warsztaty Podkręć swój fanpage na maxa były dla mnie dokładnie tym czego szukałam. Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Dobrze i przejrzyście przygotowane materiały. Agata zawsze służyła pomocą i szybko odpowiadała na pytania. Rozwiązywała wszystkie problemy okazując wiele cierpliwości . Byłam prowadzona jak dziecko za rękę przez wszystkie moduły kursu. Agata pokazała mi jak ogromnie dużo możliwości daje nam Facebook , o których nawet nie miałam pojęcia. Poznałam działanie wielu programów, aplikacji i nakładek na przeglądarkę, które uaktywniły moją kreatywność. Bardzo zachwyciły mnie te rozwiązania. Z niecierpliwością czekałam na kolejne zadania by nauczyć się ich i przetestować na swoim fanpage'u. Forma warsztatów to świetny pomysł ponieważ od razu robiłam to, czego się nauczyłam. Wszystkim serdecznie polecam wziąć udział w warsztatach . Są to dobrze zainwestowane pieniądze w swój rozwój osobisty i jednocześnie rozwój fanpage'a.
  Agata to przesympatyczna, ciepła osoba z ogromną cierpliwością i pasją tego co robi. Profesjonalistka.


 • Merytoryczne mięcho , praktyczna wiedza mobilizująca do działania.
  Warto wziąć udział, polecam z całego serducha❤️
  Agata na warsztatach dzieli się praktyczną wiedzą, ale to od nas samych zależy ile i kiedy wdrożymy jej w działanie. Pamiętajmy, zrobione jest lepsze od doskonałego.


 • Warsztaty pokazały mi zupełnie nowe możliwości używania Instagrama jako narzędzia do pracy. Dowiedziałam się o wielu trikach, które warto wykorzystać na profilu. Dzięki tej wiedzy mam więcej obserwujących i komentarzy.
  Agata jest kompetentna i rzeczowa,do tego miło się z nią rozmawia na spotkaniach online.


 • Zaczynając warsztaty z Instagrama nawet nie miałam konta i byłam kompletnie zielona. Całe szczęście kurs jest tak zaplanowany, żeby przejść wszystkie kroki po kolei od założenia konta, ustawienia funkcji do planowania postów itd. Wszystkie treści były przedstawione w przystępny sposób, a materiały pogrupowane. To co bardzo mi się podoba w warsztatach Agaty to spotkania Live, na których możemy zadawać pytania, rozwiać nasze wątpliwości i nawzajem sobie doradzać. Ponadto, w trakcie kursu miałam dwa duże problemy: 1. Połączenie Instagrama z Facebookiem i 2. zablokowane konto na Instagramie. W jednym i drugim przypadku Agata pomogła mi szybko znaleźć rozwiązania 🙂
  Szczerze polecam warsztaty z Instagrama u Agaty wszystkim, którzy nie mają pojęcia o IG, jak również osobom które coś już wiedzą, ale chciałyby działać w sposób bardziej efektywny i efektowny 😉
  Brałam udział wcześniej w warsztatach z Facebooka i muszę stwierdzić, że Agata to po prostu solidna firma, także w ciemno polecam wszystkie jej kursy i warsztaty 🙂


 • Dzięki udziałowi w kursie Agaty uwierzyłam, że mogę sama zbudować swoją “automatyczną sekretarkę”, która wykona za mnie lwią część pracy w kontakcie z odbiorcami. Dzięki temu zyskałam dużą oszczędność czasu, ponieważ nie muszę już osobiście odpisywać na wszystkie zapytania, które przychodzą na fanpage.
  Wykorzystując działanie bota, mogę w większej mierze angażować społeczność strony, co prowadzi do osiągania zamierzonych przez mnie celów. Nauczyłam się również jak automatyzować swoją pracę. Moja działalność nabrała rozpędu, mniej czasu poświęcam teraz na korespondencję osobistą, osiągając lepsze rezultaty niż poprzednio.
  W kursie Agaty podoba mi się jego przejrzysta forma i treść, czyli prosty układ lekcji podzielonych tematycznie zgodnie z układem paneli w aplikacji Chatfuel.
  Kurs Agaty poleciłabym z czystym sumieniem każdemu kto działa w social mediach.


 • Kurs Agaty o budowaniu chatbota jest niesamowity. Miałam już swojego pomocnika na fanpage ale nie do końca rozumiałam wszystkie funkcjonalności i przede wszystkim możliwości tego narzędzia. Dzięki kursowi Agaty nie tylko poprawiłam to, co do tej pory zbudowałam, ale również zaczęłam zbierać leady subskrybentów, który kontaktują się ze mną za pomocą chatbota. To niesamowite udogodnienie, zwłaszcza dla kogoś, kto uczy innych, jak budować swój newsletter. Mogę więc z czystym sumieniem polecić kurs Agaty, bo to jak na razie najlepszy, prowadzący krok po kroku kurs, z jakim miałam do czynienia.


 • Jeśli się zastanawiasz nad udziałem w warsztatach, to nie masz nad czym! Nigdzie nie znajdziesz takiej wiedzy w pigułce!!! A przy tym tak fajnie pokazanej!
  Mega polecam!! Solidna wiedza i ogarnięcie wszystkiego co związane z tematem promocji na social mediach. Gotowe schematy learning points i można przełamać bariery i zacząć działać w końcu! Agata jest ogromną pasjonatką, mającą górę wiedzy, a przy tym najmilsza na świecie i tłumaczy łopatologicznie.


 • Przed kursem miałam niewielkie pojecie o prowadzeniu FP, wydawało mi się, że wystarczy publikować ciekawe materiały i będzie zainteresowanie. Jednak nie było, dlatego zapisałam się na kurs Agaty. To co tam dostałam, to o wiele więcej niż się spodziewałam. Otrzymałam solidne podstawy do prowadzenia FP z prawdziwego zdarzenia. Cześć pracy wykonałam już podczas kursu. a teraz nie pozostaje mi nic innego jak zakasać rękawy i brać się do systematycznego publikowania, bo już nie znajdę wymówki, że nie wiem jak rozkręcić FP.


 • Dziękuję Agacie za poprowadzenie kursu "Podkręć swój fanpage na maxa! " . Dzięki niemu zbudowałam plan publikacji, nauczyłam się robić ciekawe grafiki , mockupy i filmiki, itp . Mam w końcu pomysł na to jak poprowadzić tego Fanpage'a. Koniecznie zarezerwuj sobie odpowiednią ilość czasu. Warto realizować materiał na bieżąco. Trudno jest na początku, trzeba wpaść w rytm pracy , potem idzie coraz sprawniej. UDZIELAJ się koniecznie w grupie, TWOJA opinia jest bardzo ważna. Agata wszystko czyta i udziela podpowiedzi. Fajne szkolenie bardzo polecam.


 • Warsztaty to ogrom wiedzy, którą od razu stosujesz w praktyce doskonaląc swoją Stronę. Masz wsparcie Prowadzącej i Grupy. Masz możliwość przetestowania swoich pomysłów w bezpiecznej strefie i przyjaznej atmosferze. Ja przełamałem strach przed nowymi programami i aplikacjami. Dostałem narzędzia, które niesamowicie pomogły mi w tworzeniu przeróżnych typów postów. W ciągu czterech tygodni Warsztatów zdziałałem więcej niż przez ostatnie pół roku. Moja strona powstała od zera w trakcie Warsztatów.


 • Warsztaty "Podkręć swój FP na maksa", nie tylko pomogły mi zdobyć wiedzę, ale też stworzyć mój FP od zera. Pod okiem prowadzącej i ze wsparciem grupy łatwiej było pokonywać kolejne etapy wtajemniczenia w dziedzinie "podkręcania" 😉 Mnóstwo fachowej, dobrze podanej i przetłumaczonej wiedzy, przystępnej nawet dla laika jakim byłam w tej dziedzinie. Wiele ciekawostek i materiałów dodatkowych.


Jesteś gotów?

Zapisz się na listę oczekujących

Wysyłając swoje dane wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Agatę Nesteruk do realizacji usługi Newsletter w celach i zakresie zgodnym z polityką prywatności. Wiem, że swoją zgodę mogę w każdej chwili wycofać.

Autorski program NEST FABRYKA CONTENTU opracowała i prowadzi Agata Nesteruk, autorka bloga Social Media Tools, podcasterka, pasjonatka nowych technologii, aplikacji i wdrożeń.