15 minute TOOL – OFFEO – niesamowite wideo animacje online do social media w kilka chwil

W dzisiejszej transmisji LIVE pokazuję program online Offeo. Służy on do tworzenia animowanych postów wideo do mediów społecznościowych.

Program Offeo wykorzystuje metodę “drag & drop”, czyli przeciągnij i upuść. Posiada obszerną bibliotekę gotowych animowanych szablonów, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Szablony podzielone są według formatów różnych kategorii postów do mediów społecznościowych. Oprócz szablonów można korzystać z animowanych elementów, teł, zdjęć, muzyki, wgrać własne fonty, logo i kolory.

Domyślnie dostępnych jest pięć formatów, ale można ustawić własne niestandardowe wymiary, przydatne np. przy projektach typu cover video na Facebooku. W Offeo pracujemy na osi czasu i każdy obiekt indywidualnie edytujemy, zmieniając kolory, przezroczystość, odbicie w pionie lub poziomie, wielkość, położenie plus dodatkowo można ustawić animację początkową i końcową. Dzięki pracy z użycie szablonów krótkie, atrakcyjne animowane wideo do social media można zrobić dosłownie w kilka minut. Istnieje też możliwość tworzenia własnych filmików, bez użycia szablonów.

Gotowy projekt możemy wyeksportować jako plik mp4 lub mov. Istnieje również możliwość pobrania samej grafiki jako plik jpg, png lub pdf.

Sprawdź mój Planer Postów do mediów społecznościowych, dzięki któremu stworzysz własny kalendarz publikacji w social media i opracujesz posty na przyszłe miesiące szybko, łatwo, bez wysiłku i bez stresu. Planer Postów składa się z zestawu kalendarzy w kilku formatach do wyboru, szablonów grafik do edycji w programie Canva z podziałem na kategorie, oraz pomysłów na angażujące treści, które od razu możesz wykorzystać: kategorie postów, cytaty motywacyjne, pytania, święta nietypowe, rocznice, wydarzenia i wskazówki krok po kroku. Wszystko dostępne na platformie kursowej + grupa wsparcia na Facebooku. Dokładne tutoriale wideo jak korzystać z Planera Postów + jak korzystać z programu Canva.

A jeśli chcesz nauczyć się jak planować, tworzyć i sprzedawać własne produkty online w internecie, jak tworzyć angażujące grafiki i wideo do mediów społecznościowych, jak efektywnie korzystać z social media (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest), zdobywać nowych klientów i rozwijać swoją firmę, oraz poznać praktyczne zastosowanie narzędzi i programów w prowadzeniu biznesu online, sprawdź mój autorski program NEST Fabryka Contentu.

Darmowych porad, konsultacji i szkoleń udzielam w zamkniętej grupie na Facebooku Social Media Tools PL.

W każdy piątek o godz. 18.00 transmituję na żywo na fanpage’u Social Media Tools nowy odcinek i pokazuję działanie jednego wybranego narzędzia, aplikacji bądź dodatku do przeglądarki.

Zapraszam Cię również do subskrybowania mojego kanału na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Pin It on Pinterest

Share This