Planer Postów do social media

kl

opracuj posty i grafiki do social media

w błyskawicznie krótkim czasie!

Kalendarze & Grafiki & Inspiracje

Materiały Planera Postów dostępne są w:

Excel

PDF

Trello

Google Sheets

Canva

Google Cal*

stwórz własny kalendarz wydawniczy

na cały 2020 rok

kl

Brzmi znajomo …?

Właśnie dobiega końca Twój kolejny dzień, skończyłaś pracę i dosłownie padasz z nóg.
Jest już bardzo późno i nagle przypominasz sobie, że nie zdążyłaś jeszcze nic opublikować w mediach społecznościowych.

A przecież obiecałaś sobie, że od teraz będziesz regularnie publikować i nie zawalisz więcej ani jednego dnia.

Jak tylko zobaczyłam reklamę na Instagramie o Planerze Postów – wiedziałam, że muszę go mieć!

Patrząc na mój Instagram, można zauważyć, że wiele razy próbowałam trzymać się jednej spójnej koncepcji. Problem w tym, że nie znałam sprawdzonych narzędzi, które pomogą mi z przyjemnością planować wiele postów…

Dlatego szybko “odpuszczałam”.

Kurs planera postów – przeszłam “na raz”, byłam zdumiona, jak to można wszystko sobie łatwo i przyjemnie zorganizować!

Przede mną jeszcze dopasowanie grafik pod moją markę i przejście kursu z automatyzacji planowania postów i… do dzieła!
Aż się to przyjemniejsze stało!

Dziękuję!

Sandra Kaminska

Sandra Kaminska

Pozwól, że zadam Ci kilka pytań

Czy przygotowywanie postów i grafik do mediów społecznościowych zajmuje Ci zbyt wiele cennego czasu?

Czy chciałabyś regularnie publikować w mediach społecznościowych, ale Ci się nie udaje?

♦  Czy z trudnością przychodzi Ci znalezienie pomysłów na kolejne posty?

♦  Czy Twoje posty w mediach społecznościowych nie wzbudzają entuzjazm, a Twoi odbiorcy nie angażują się i nie są skłonni do pozostawiania komentarzy?

♦  Czy chciałabyś docierać do nowych osób, pozyskiwać klientów i zwiększać zasięgi zupełnie za darmo przez 24 godziny na dobę?

♦  Czy chciałabyś tworzyć świetne, przyciągające wzrok grafiki?

Jeżeli na któregolwiek z pytań odpowiedziałaś TAK, to …

koniecznie czytaj dalej …

Chciałam się podzielić opinią na temat Planera Postów Agaty.

Mam firmę zajmującą się organizacją imprez, wyjazdów, wycieczek. Do tej pory zastanawiałam się co mam publikować, żeby nie zanudzić, nie wrzucać tylko reklam wyjazdów. Co pisać, jakie tematy podnosić.

Kupiłam Planer i eureka, w ciągu 15 minut stworzyłam plan postów na Facebooka. Tematy nie powtarzają się, nie spamuję tylko reklamą własnych wyjazdów, codziennie publikuję jeden post.

Ponadto nie muszę męczyć się z tworzeniem grafik od podstaw, mam możliwość używania już gotowych, wcześniej przygotowanych szablonów. Moje działania w social mediach teraz na pewno przyspieszą i będą ładniejsze i spójniejsze.

Muszę przyznać, że nie byłam na początku przekonana do zakupu Planera, ale postanowiłam zaryzykować. Przekonał mnie kalendarz świąt nieoczywistych. Niewiele myśląc postanowiłam kupić, dobra cena, a zawsze miałam problem co publikować.

Teraz jestem bardzo zadowolona, już mam plan na cały styczeń i zaczynam być codziennym użytkownikiem Facebooka i Instagrama.

Dzięki Agata

Małgorzata Wykowska

Marga Travel

Skąd ja to znam?

Doskonale Cię rozumiem, ponieważ kiedyś byłam w podobnej sytuacji

 

Poruszałam się po kanałach społecznościowych jak dziecko we mgle i zupełnie nie wiedziałam, o czym mam pisać.

Na początku udostępniałam tylko posty innych stron i dziwiłam się, że nie wzbudzają one entuzjazmu, ani nie przybywa mi obserwujących.

Traciłam mnóstwo czasu na szukanie materiałów, a kiedy zaczynałam publikować własne teksty, szybko okazało sie, że ciągle piszę o tym samym i brakuje mi pomysłów na ciekawe wpisy.

Kiedy zaczynałam projektować grafiki w Photoshopie, zrobienie jednego projektu zajmowało mi zazwyczaj kilka godzin.

Na obsługę moich social media poświęcałam zbyt dużo czasu i energii, a efekty dalekie były od zadowalających. Cierpiał na tym mój biznes, bo zamiast mysleć o startegii i rozwoju firmy, męczyłam się z postami i grafikami do mediów społecznościowych.

Aż wreszcie postanowiłam, że tak dłużej nie może być, moje social media powinny być moim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Postanowiłam stworzyć system, który pomoże mi zapanować nad chaosem w mediach społecznościowych i skrócić czas potrzebny na ich prowadzenie.

Potrzebowałam około pół roku, żeby opracować taki system, który sprawdzi się prawie w każdej branży działającej w mediach społecznościowych. System kompleksowy i uniwersalny, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, energii i pieniędzy.

Dlatego, aby pomóc najpierw sobie, a potem również przedsiębiorcom takim jak Ty, opracowałam narzędzie, które pomaga przygotować skuteczny plan publikacji oraz profesjonalne grafiki do social media.

A wszystko w czasie krótszym o co najmniej o 1/10 czasu, który normalnie byś na to poświęciła.

W ostatnich latach świat zmienił się nie do poznania. Technologia sprawiła, że w przesycie możliwości, ci, którzy chcą zaoferować swoje produkty i usługi, celują w nasze serca i starają się zapaść w pamięć, by zbudować relację z konsumentem, a oprócz produktu dostarczyć także wartość.

Potężnym narzędziem, które to umożliwia są media społecznościowe. Jednak, aby działać w nich skutecznie trzeba mieć plan i strategię.

Tutaj z pomocą przychodzi Plener Postów Agaty, unikatowy produkt online. Zaprojektowany jest tak, że można go modyfikować na potrzeby własnej branży i czerpać inspiracje pełnymi garściami.

Dodatkowo w bonusie dostajemy dostęp do platformy z profesjonalnym kursem, który jasno i przystępnie pokazuje, jak korzystać z planera w różnych formatach.

To jednak nie koniec prezentów! Najcenniejszym z nich jest czas. Tak, bo to Agata wykonała ogromną pracę za nas, dając w pakiecie gotowe szablony różnych grafik, do edycji w Canvie – popularnym i intuicyjnym programie. Jest tu wszystko, czego Ci potrzeba, by działać.

Jestem pod ogromnym wrażeniem pakietu, który zakupiłam. Pozwoli mi w końcu ruszyć, bardzo ułatwi pracę i oszczędzi mnóstwo czasu. Jeszcze raz dziękuję i polecam serdecznie ten zakup.

Ja, z Agatą zostanę na dłużej. Dzięki grupie na Facebooku mogę liczyć na wsparcie, a podczas live’ów poznawać nowe narzędzia. I to jest coś, co bardzo lubię 😉

Anna Wołoszyn-Kusio

Be in Mind

Ale zanim pokażę Ci moje rozwiązanie, pozwól, że się przedstawię

Nazywam się Agata Nesteruk i od trzech lat prowadzę szkolenia grupowe, warsztaty i kursy online z tematyki tworzenia treści do mediów społecznościowch i strategii marketingowych

 

W moich darmowych i płatnych szkoleniach, wyzwaniach i webinarach wzięło już udział ponad 3 tysiące osób.

Jestem autorką bloga Social Media Tools, podcasterką, pasjonatką nowych technologii, aplikacji i wdrożeń.

Od 3 lat prowadzę transmisje live „15 minute TOOL”, nakręciłam filmy o ponad 40 aplikacjach mobilnych, stworzyłam kilkanaście autorskich projektów online oraz opracowywałam materiały wizualne dla polskich i zagranicznych marketerów.

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki po krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale wzornictwo przemysłowe i podyplomowych studiach w Londynie. Z zamiłowaniem i pasją przez wiele lat zajmowałam się projektowaniem mody, prezentowałam swoje kolekcje w Polsce i za granicą, wprowadzałam na rynek zarówno własne kolekcje autorskie, jak i firm odzieżowych, z którymi współpracowałam.

Od stycznia 2020 roku dołączyłam do grona oficjalnych ambasadorów aplikacji Canva na świecie jako jej certyfikowany twórca – Canva Certified Creative.

Materiały opracowała Agata Nesteruk, autorka bloga Social Media Tools, podcasterka, pasjonatka nowych technologii, aplikacji i wdrożeń.

Agata, dlaczego tak ważne są media społecznościowe?

Wyobraź sobie, jak możesz rozwinąć swój biznes, dzięki regularnej obecności w social media

 

Dzięki stałej publikacji w mediach społecznościowych:

 • zwiększy się zasięg Twoich postów (algorytm będzie działać na Twoją korzyść)
 • przybędzie followersów na Twoich profilach społecznościowych
 • zbudujesz pozycję eksperta w swojej branży
 • Zwiększysz świadomość swojej marki

Opracowanie planu publikacji sprawi, że będziesz bardziej zorganizowana, a Twoje treści do social media nie będą już przypadkowe, tylko strategicznie zaplanowane i ułożone w przejrzysty harmonogram wydawniczy.

Gotowy plan publikacji pozwoli Ci zapanować nad chaosem w mediach społecznościowych, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na tworzenie nowych produktów i obsługę swoich klientów.

Czy chciałabyś mieć darmowego pracownika, który pracuje dla Ciebie każdego dnia, przez 24 godziny na dobę?

Teraz będziesz mogła bez stresu wyjechać na urlop, konferencję, targi, czy też zrobić sobie przerwę od świata online, a Twój biznes będzie rozwijał się dalej, dzięki mediom społecznościowym, które codziennie dla Ciebie pracują.

 

Oszczędzaj nie tylko czas, ale również pieniądze …

Samodzielne opracowanie planu treści i grafik do mediów społecznościowych pozwoli Ci również zaoszczędzić sporo pieniędzy. Pomyśl tylko, ile musiałabyś zapłacić zatrudniając agencję marketingową czy wirtualną asystentkę, aby prowadziła Twoje social media.

Czy wiesz, że aby przygotować profesjonalne grafiki nie musisz już zatrudniać grafika, ani płacić za skomplikowane programy graficzne i uczyć się ich obsługi?

Możesz skorzystać z gotowych szablonów grafik i błyskawicznie projektować swoje materiały w darmowym programie graficznym, dostępnym online z każdego miejsca, w którym się znajdujesz.

.

Zdecydowałam się na zakup Planera, gdy zaczęło mi brakować czasu na prowadzenie mojej strony na Facebooku. Firma się rozwija, klientów przybywa, ale czasu coraz mniej.
Zaczęłam już szukać wirtualnej asystentki, której mogłabym oddelegować content marketing.

Teraz już nie muszę!

Z początku podchodziłam do Planera Social Media Tools z rezerwą, bo różnych planerów do mediów społecznościowych widziałam już setki.

Myliłam się jednak!

W Planerze Agaty znalazłam wszystko, czego obecnie potrzebowałam: inspiracje dla postów, święta, cytaty, gotowe szablony, lekcje video i lead magnety.

Już nie tracę czasu na korzystanie z kilku różnych narzędzi. Wszystko mam pod ręką, a zaoszczędzony czas mogę wykorzystać na zabawę z dziećmi.

Polecam wszystkim zabieganym przedsiębiorcom.

Alicja Pawłowska

Talent Me Sp. z o.o.

poznaj

& Planer Postów do social media &

Planer Postów zawiera:

KALENDARZE MIESIĘCZNE NA ROK 2020 DO UZUPEŁNIENIA

Wybierasz pomysły z 5-ciu kategorii postów, cytaty, inspiracje, święta z kalendarza świąt nietypowych, dopasowujesz treści pod swoją branżę i układasz plan publikacji.

KALENDARZ ŚWIĄT NIETYPOWYCH: 772 ŚWIĘTA  NA ROK 2020 Z OPISAMI I HASZTAGAMI

Święta zostały sklasyfikowane, większość jest opisana, dodatkowo w zależności od święta znajdziesz hasztagi opisujące dane święto i link do materiałów źródłowych.

100 MOTYWACYJNYCH CYTATÓW + 123 ANGAŻUJĄCE POSTY: PYTANIE/DOKOŃCZ ZDANIE

Starannie wyselekcjonowane cytaty motywacyjne czołowych pisarzy, biznesmenów i coachów.

Gotowe inspirujące posty angażujące odbiorców typu: pytanie/dokończ zdanie.

Przy każdym cytacie/poście jest nazwisko autora, miejsce na wpisanie daty wykorzystania, dodanie notatek.

MIESIĘCZNE PUSTE KALENDARZE W PDF DO WYDRUKU 

Jeżeli wolisz ręcznie wypełniać swój kalendarz, skorzystaj z pustych  miesięcznych kalendarzy przeznaczonych do wydruku.

Znajdziesz w nich zaznaczone święta tradycyjne.

MIESIĘCZNE PUSTE KALENDARZE W PDF DO EDYCJI

Jeżeli wolisz wypełniać swój kalendarz w komputerze, skorzystaj z pustych  miesięcznych kalendarzy przeznaczonych do edycji.

Znajdziesz w nich zaznaczone święta tradycyjne oraz podpowiedzi świąt nietypowych.

W każdym dniu możesz wpisać kategorię/temat i dodać opis.

250 POMYSŁY NA POSTY W 5-ciu KATEGORIACH 

Możesz korzystać z nich od razu lub zainspirować się i stworzyć na ich podstawie własne kategorie.

WERSJA TRELLO

Pełna wersja Planera jako tablice TRELLO.

Teraz korzystając z metody “przeciągnij i upuść” możesz bardzo łatwo opracować swój harmonogram postów do social media.

Dodatkowo masz widok wizualnego kalendarza w TRELLO, możesz też zsynchronizować swoje posty z kalendarzem Google. Instrukcje wideo jak korzystać z wersji w TRELLO dostępne są razem z Planerem Postów.

KALENDARZ ŚWIĄT NIETYPOWYCH W GOOGLE CALENDAR*

To specjalna BONUSOWA wersja kalendarza świąt nietypowych składająca się z dwóch kalendarzy Google: ze świętami tradycyjnymi i nietypowymi (evergreen). Kalendarze można niezależnie włączyć i wyłączyć.

Większość świąt posiada opisy, hasztagi i linki do materiałów źródłowych.

*Ta wersja jest dostępna TYLKO po wykonaniu zadania, informacje na platformie.

poznaj

& Planer Postów do social media &

Planer Postów zawiera:

KALENDARZE MIESIĘCZNE NA ROK 2020 DO UZUPEŁNIENIA

Wybierasz pomysły z 5-ciu kategorii postów, cytaty, inspiracje, święta z kalendarza świąt nietypowych i dopasowujesz pod swoją branżę.

KALENDARZ ŚWIĄT NIETYPOWYCH:

772 ŚWIĘTA  NA ROK 2020 Z OPISAMI I HASZTAGAMI

Święta zostały sklasyfikowane, większość jest opisana, dodatkowo w zależności od święta znajdziesz hasztagi opisujące dane święto i link do materiałów źródłowych.

100 MOTYWACYJNYCH CYTATÓW

123 ANGAŻUJĄCE POSTY: PYTANIE/DOKOŃCZ ZDANIE

Starannie wyselekcjonowane cytaty motywacyjne czołowych pisarzy, biznesmenów i coachów.

Gotowe inspirujące posty angażujące odbiorców typu: pytanie/dokończ zdanie.

Przy każdym cytacie/poście jest nazwisko autora, miejsce na wpisanie daty wykorzystania, dodanie notatek.

MIESIĘCZNE PUSTE KALENDARZE W PDF DO WYDRUKU 

Jeżeli wolisz ręcznie wypełniać swój kalendarz, skorzystaj z pustych  miesięcznych kalendarzy przeznaczonych do wydruku.

Znajdziesz w nich zaznaczone święta tradycyjne.

MIESIĘCZNE PUSTE KALENDARZE W PDF DO EDYCJI

Jeżeli wolisz wypełniać swój kalendarz w komputerze, skorzystaj z pustych  miesięcznych kalendarzy przeznaczonych do edycji.

Znajdziesz w nich zaznaczone święta tradycyjne i podpowiedzi świąt nietypowych.
W każdym dniu możesz wpisać kategorię/temat i dodać opis.

250 POMYSŁY NA POSTY W 5-ciu KATEGORIACH

Możesz korzystać z nich od razu lub zainspirować się i stworzyć na ich podstawie własne kategorie.

WERSJA TRELLO

Wszystkie materiały wersji Excel, Google Sheets, PDF zostały również opracowane jako tablice TRELLO.

Teraz korzystając z metody “przeciągnij i upuść” możesz bardzo łatwo opracować swój harmonogram postów do social media.

Dodatkowo masz widok wizualnego kalendarza w TRELLO, możesz też zsynchronizować swoje posty z kalendarzem Google. Instrukcje wideo jak korzystać z wersji w TRELLO dostępne są razem z Planerem Postów.

KALENDARZ ŚWIĄT NIETYPOWYCH W GOOGLE CALENDAR*

To specjalna BONUSOWA wersja kalendarza świąt nietypowych składająca się z dwóch kalendarzy Google: ze świętami tradycyjnymi i nietypowymi (evergreen). Kalendarze można niezależnie włączyć i wyłączyć.

Większość świąt posiada opisy, hasztagi i linki do materiałów źródłowych.

*Ta wersja jest dostępna TYLKO po wykonaniu zadania, informacje na platformie.

Bardzo dziękuje za możliwość zakupienia Twojego planera. Jest przejrzysty, czytelny. Zawarte w nim informacje są jak najbardziej do wykorzystania w każdej dziedzinie działalności online i nie tylko.

Bardzo ciekawe i niespotykane są cytaty, które w nim zamieściłaś.

No i te szablony, jak dla mnie są cudowne… Można w bardzo prosty i szybki sposób utworzyć swój szablon grafik zmieniając kolor, czcionkę i zamieścić swoje logo czy zdjęcie… i szablon będzie gotowy.

Bardzo polecam zakup planera, połowę pracy, którą poświęcam na stworzenie grafik czy plan postów do publikacji mam zrobioną. Wpisuję tylko swoje zagadnienia i gotowe.

Wioletta Turowska

Kreatywne Tworki Wiolki

PONAD 400! SZABLONÓW GRAFIK DO EDYCJI W CANVIE

SZABLONY GRAFIK OKAZJONALNYCH, PROMOCYJNYCH, INFORMACYJNYCH do edycji w darmowym programie Canva. W zaznaczone ramki wstawiasz swoje zdjęcia, zmieniasz opis i kolory  i Twoja grafika jest gotowa w jednej chwili!

SZABLON   GRAFIKA

SZABLON   GRAFIKA

kl

SZABLONY GRAFIK Z MOCKUPAMI urządzeń cyfrowych: komputer, laptop, tablet, telefon. Mockupy tych urządzeń możesz wykorzystać również w swoich innych projektach w Canvie.

SZABLON   GRAFIKA

SZABLON   GRAFIKA

kl

SZABLONY GRAFIK OKAZJONALNYCH I OKOLICZNOŚCIOWYCH. Szablony nie zawierają zdjęć. Pokazuję przykłady gotowych grafik jako inspirację.

kl

SZABLONY GRAFIK Z CYTATAMI I OPINIAMI Twoich klientów, podziękowania, ważne myśli. Dodatkowo z tymi wzorami otrzymujesz ode mnie nakładane cienie – overlay, które możesz wykorzystać również w innych projektach w Canvie.

SZABLON   GRAFIKA

SZABLON   GRAFIKA

kl

SZABLONY GRAFIK Z LEAD MAGNET: pdf, checlista, broszura.

Agatko,

Jestem pod ogromnym wrażeniem funkcjonalności Planera Postów. Niesamowicie inspiruje, podaje na tacy gotowe rozwiązania, co oczywiście usprawnia pracę i poprawia efektywność. Co więcej – oszczędza czas, a przecież przy chronicznym niedoczasie wszystkim właśnie o to chodzi.

Gotowe rozwiązania wysokiej jakości to przepis na sukces, który wdrożę w kreowaniu mojego wizerunku w social mediach, ale również wykorzystam do inspiracji podczas tworzenia pięknej i spójnej identyfikacji wizualnej moich klientów.

Lucyna Erezman

Projekt Lucy

Agata, ale czy ja naprawdę potrzebuję Planera Postów?

OK, przedstawię Ci 5 powodów, dla których naprawdę warto go mieć!

po pierwsze …

Twoja firma musi regularnie pojawiać się w social mediach, ponieważ dzięki temu budujesz świadomość swojej marki, nawiązujesz więź z odbiorcami, docierasz do nowych osób i pozyskujesz kolejnych klientów.

A tylko dzięki regularnej publikacji treści, możesz robić to wszystko zupełnie za darmo, nie ponosząc wydatków na reklamę.

Dodatkowo budujesz pozycję eksperta, rośnie Twój autorytet w branży, co przekłada się na wiarygodność Twojej marki w oczach odbiorców.

 

po drugie …

Mając opracowany harmonogram treści, uwalniasz swój czas, który teraz możesz przeznaczyć na strategiczne działania w Twoim biznesie, zamiast tracić go na ogarnianie chaosu w social mediach.

Zauważ, co za oszczędność czasu i uwolnienie się od stresu, kiedy wiesz co i kiedy zostanie opublikowane, masz wcześniej przygotowane posty i grafiki i nie zamartwiasz się się każdego dnia, co masz opublikować.

 

po trzecie …

Oszczędzasz pieniądze, nie musisz wynajmować agencji marketingowej ani wirtualnej asystentki, żeby prowadziła Twoje social media. Ceny za tego typu usługi zaczynają się od kilkuset złotych miesięcznie.

 

po czwarte …

Możesz spokojnie wyjechać na wakacje, ferie, konferencje, targi, a może zająć się chorym dzieckiem w domu, czy po prostu zrobić sobie przerwę od świata online, bez poczucia winy, że Twoje social media i Twoja firma na tym ucierpią.

 

po piąte …

Atrakcyjne posty do social media to nie tylko treści. Potrzebujesz również świetnych, profesjonalnych grafik, które te treści zilustrują.

W Planerze Postów otrzymujesz 400 szablonów profesjonalnych grafik zaprojektowanych przeze mnie, Certyfikowanego Twórcę aplikacji Canva – Canva Certified Creative, jestem też absolwentką krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale wzornictwo przemysłowe.

Gdybyś chciała zamówić indywidualne projekty grafik, za taki pakiet musiałabyś zapłacić kilka tysięcy złotych. Jeżeli chciałabyś kupić gotowe paczki grafik, ceny za około 10-15 grafik to wydatek od 100 zł w górę.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Planera Postów do social mediów.
I juz wiem, że zakup tego narzędzia był bardzo dobrą decyzją.
Dzięki niemu mogę zorganizować cały tydzień, a nawet miesiąc mojej aktywności na Facebooku.

Zostawiam miejsce na spontaniczne posty, a resztę mogę zaplanować z góry.

Propozycje postów motywacyjnych są świetne. Nie zawsze mam czas, żeby czytać czy szukać takich inspiracji w necie, a tu propozycje mam pod ręką.

Propozycje postów angażujących to też niesamowita pomoc.

I rewelacja, jeśli chodzi o kalendarz świąt i kalendarz świąt nietypowych.
Można to wykorzystać w bardzo ciekawy sposób, zwłaszcza jeśli nie mamy tzw. weny twórczej 😊

Planuję posty z ogromną pomocą różnorodnych propozycji, dzięki czemu wszystko jest systematyczne, uporządkowane, nie z przypadku, a przy tym mam czas na kolejne kursy😊

Monika Dziakowska

Monika Dziakowska

Prawie mnie przekonałaś, ale jaka jest cena?

Teraz zapewne przychodzi Ci na myśl jakaś niebotycznie duża kwota …

ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość …

Chcę pomóc możliwie jak największej liczbie małych przedsiębiorców, marketerów, twórców i freelancerów.

Dlatego cena Planera jest o wiele niższa niż wynosi jego faktyczna wartość.

 

Planer Postów okazał się dla mnie strzałem w 10. Dzięki niemu ułożenie planu moich postów było zdecydowanie łatwiejsze. Zaoszczędziłam swój czas i uporządkowałam swoje pomysły. I choć obecnie mam urlop i krótką przerwę to mam też ułożony plan na kolejny miesiąc.

Planer umożliwia w poszczególnych dniach zamieszczanie linków do grafik i tekstów, dzięki czemu wystarczy skopiować tekst (po uprzednim oczywiście zaplanowaniu) i zamieścić w swoich SM.

Bardzo pomocny okazał się też dla mnie arkusz z cytatami do wykorzystania. Dodatkowym dla mnie plusem (tym bardziej że jestem samoukiem jeżeli chodzi o grafiki) są świetnie ułożone i uporządkowane tematycznie szablony grafik.

Agnieszka Herman

Pasja i Rozwój

Dołącz do ponad 600 osób, które już używają Planera Postów!

kl

Skorzystaj z Planera Postów i opracuj własny kalendarz wydawniczy na cały 2020 rok, bez wysiłku, bez stresu i w ekspresowym tempie

kl

PLANER POSTÓW 2020 do social media z kalendarzami, cytatami, pomysłami na posty, inspiracjami, szablonami grafik, mockupami, lekcjami wideo możesz zgarnąć od razu za

TYlko 347 ZŁ!

wszystkie materiały dostępne są na wygodnej  platformie kursowej z dokładnymi instrukcjami PLUS 28 lekcji wideo jak korzystać z różnych wersji Planera, jak edytować szablony grafik w Canvie + szkolenia o programie Canva

Planer Postów pozwala zaplanować spójne działania w naszych social mediach na dłuższy okres czasu.

Grafiki są tak przygotowane, że wystarczy tylko wstawić swoje ulubione zdjęcia, dopasować kolorystykę naszej marki i mamy gotową serię postów na Facebooku czy Instagramie.

Dodatkowo możemy skorzystać z gotowych cytatów i kalendarza świąt nietypowych.

Zakup planera, to był strzał w dziesiątkę!

Anna Albrecht

Szkolne inspiracje

podsumowanie !!!

kl

co zawiera

& Planer Postów &

KALENDARZE MIESIĘCZNE W EXCELU, GOOGLE SHEETS

Zestaw kalendarzy 2020 do edycji w Excelu/Google Sheets

KALENDARZE MIESIĘCZNE W PDF DO EDYCJI

Zestaw edytowalnych kalendarzy 2020 do wypełnienia w komputerze

KALENDARZE MIESIĘCZNE W PDF

Zestaw kalendarzy 2020 do wydruku i ręcznego wypełnienia

WERSJA TRELLO

Pełna wersja Planera Postów do edycji w darmowym programie TRELLO + wideo instrukcje

KALENDARZE ŚWIĄT NIETYPOWYCH W EXCELU, GOOGLE SHEETS, TRELLO, PDF, GOOGLE CALENDARS*

Zestaw kalendarzy świąt nietypowych (evergreen) z opisem, hasztagami i linkami przy większości świąt

2 KALENDARZE GOOGLE*

Kalendarze świąt tradycyjnych 2020 i nietypowych (evergreen) w wersji Google Calendar z opisem większości świąt, hasztagami i linkami.

*Dostępne po wykonaniu zadania

100 MOTYWACYJNYCH CYTATÓW

123 ANGAŻUJĄCE POSTY

Motywacyjne cytaty czołowych biznesmenów, coachów, autorów. Inspirujące  posty angażujące odbiorców: pytanie/dokończ zdanie.

250 POMYSŁY NA POSTY W 5-ciu KATEGORIACH

Zestawy przykładowych kategorii postów i pomysły na wpisy do mediów społecznościowych w każdej z kategorii.

PONAD 400 GOTOWYCH SZABLONÓW GRAFIK

Zaprojektowane przeze mnie szablony grafik do samodzielnej edycji w darmowym programie Canva.

Wystarczy, że skopiujesz pliki szablonów do programu Canva i już w kilka minut będziesz mogła stworzyć własne grafiki na ich podstawie.

Szablony grafik nie zawierają zdjęć.

MOCKUPY

Specjalne wzory szablonów pokazujące produkty cyfrowe: mockupy urządzeń cyfrowych: komputer, laptop, tablet, mockupy pdf-ów, checklist, broszur.

Mockupy występują jako pliki png z przezroczystym tłem i możesz używać ich w swoich innych projektach w Canvie.

PLATFORMA KURSOWA

Wszystkie materiały dostępne są od razu po zalogowaniu na wygodnej platformie kursowej.

Dodatkowo znajdziesz tu 28 lekcji wideo jak korzystać z różnych wersji Planera Postów: Excel, Google Sheets, Trello, PDF i jak planować treści do social media.

Plus dokładne wideo turoriale jak edytować szablony w Canvie i jak korzystać z programu Trello.

Planer postów okazał się tym, czego od dawna potrzebowałam. W jednym miejscu zostały skupione różnorodne użyteczne funkcje.

Ulatwia mi on tworzenie oraz planowanie postów, usprawniając skutecznie pracę w social media. Instrukcja obsługi planera została opisana krok po kroku.

Ogromnym plusem sa mockupy, które są świetnym dopełnieniem.

Monika Serafińska

VA Office

ale to jeszcze nie wszystko!!!

kl

razem z planerem otrzymujesz

 

specjalne bonusy !!!

bonus #1

Oprócz ponad 260 szablonów gotowych grafik w formacie kwadratowym, otrzymujesz dodatkowe szablony 60 grafik w 3 kategoriach: Grafiki Okolicznościowe, Lead Magnet i Mockup w formacie poziomym, które idealnie pasują do postów z linkiem na Facebooka.

bonus #2

Dodatkowe szablony 100 grafik w formacie pionowym, które idealnie pasują do Relacji na Instagramie i Facebooku, czyli razem ponad 400! szablonów grafik do edycji w Canvie!

bonus #3

AKTUALIZACJA szablonów grafik promocyjnych. Teraz masz do wyboru aż 70 różnych wariantów grafik dotyczących promocji, czyli razem ponad 400 szablonów grafik!

bonus #4

Mockupy urządzeń cyfrowych. Na prośbę osób, które kupiły Planer dodałam nowe urządzenia. Teraz możesz wykorzystać w swoich grafikach mockupy: komputera, laptopa, ipada (x 2 czarny i biały) + iphona (x 4: wersja: złoty róż, złoty, srebrny, czarny).

bonus #5

ELEMENTY GRAFICZNE dostępne za darmo w Canvie zebrane razem, abyś wszystko miała w jednym miejscu i nie traciła czasu na szukanie. Elementy złote i srebrne, pędzle, taśmy, papier, akwarele, wszystko, co jest teraz najmodniejsze. W elementach typu pędzle możesz zmieniać kolory. Dodatkowo przygotowane przeze mnie ramki i klisze na zdjecia.

Gotowe przykłady grafik w Canvie z wykorzystaniem darmowych elementów złotych i srebrnych, wystarczy, że zmienisz kolory i tekst. Plus szablony promocji od -10% do -90%, do wstawienia różnego wypełnienia środka.

bonus #6

Szalenie obecnie modne overlaye (znajdziesz je w grafikach z cytatem). Możesz je wykorzystać także w swoich innych projektach.

bonus #7

Prawie 100 ikon do Instastories* w dwóch wersjach szablonów: jako pełen kolor i jako dowolne wypełnienie (grafient, zdjęcie, grafika, itp.), żeby były zgodne z wizualnym przesłaniem Twojej marki.

* Ten Bonus jest dostępny po wykonaniu zadania, informacje znajdziesz na platformie kursowej.

bonus #8

Zamknięta grupa WSPARCIA na Facebooku tylko dla posiadaczy Planera, w której odpowiadam na pytania i udzielam wsparcia i organizuję cykliczne livy.

bonus #9

Dedykowana platforma kursowa, na której znajdziesz materiały Planera + instrukcje i wskazówki krok po kroku jak korzystać z Planera, jak układać treści do social media i szybko tworzyć  grafiki.

PLUS 28 lekcji wideo, w których dokładnie pokazuję jak korzystać z różnych wersji Planera i jak edytować szablony grafik w Canvie.

bonus #10

Dodatkowe mini lekcje wideo pokazujące 4 programy do automatyzacji działań w social media.

* Ten Bonus jest dostępny po wykonaniu zadania, informacje znajdziesz na platformie kursowej.

Polecam szablony Agaty dla zapracowanych i zabieganych. Kupiłam
szablony i uważam, że była to bardzo dobra inwestycja. Dzięki szablonom, cytatom i tipom moja praca stała się efektywniejsza.

Jeżeli szukasz szablonów do Twoich Social Mediów, które zwiększą efektywność Twoich zadań, usprawnią Twoją pracę wybierz Planer Postów do social media Agaty.

Agnieszka Kowalska

Pracownik z pasją

Dołącz do ponad 600 osób, które już używają Planera Postów!

kl

Skorzystaj z Planera Postów i opracuj własny kalendarz wydawniczy na cały 2020 rok bez wysiłku, bez stresu i w ekspresowym tempie

kl

tylko TERAZ PLANER POSTÓW do social media z kalendarzami, cytatami, pomysłami na posty, inspiracjami, szablonami grafik, mockupami,  lekcjami wideo możesz zgarnąć od razu za

Tylko 347 ZŁ!

kl

wszystkie materiały dostępne są na wygodnej  platformie kursowej z dokładnymi instrukcjami PLUS 28 lekcji wideo jak korzystać z różnych wersji Planera, jak edytować szablony grafik w Canvie + szkolenia o programie Canva

Bardzo polecam inwestycję w Planer Postów. Kurs ten w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy wszystkie zagadnienia. Można z niego wyciągnąć wiele cennych porad, dzięki którym zaoszczędzisz wiele cennego czasu.

Jeśli na swoim profilu masz w planach publikować posty, ale nie masz pomysłu co w nich zamieszczać, to tu znajdziesz coś dla siebie. Propozycje schematów i treści postów są bardzo obszerne, więc zaryzykuję stwierdzenie, że każdy tutaj znajdzie coś dla siebie.

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach Social Media wiedzie prym, dlatego warto inwestować i działać w tej dziedzinie, ponieważ to przyniesie Ci duży sukces i sławę.

Więc, nie zwlekaj dłużej tylko zaufaj i inwestuj w Planer Postów, a na pewno się nie zawiedziesz.

Pamiętaj, że poza wszystkimi materiałami, masz dostęp do grupy wsparcia na Facebook’u, gdzie zawsze każdy Ci pomoże i udzieli wyczerpujących odpowiedzi.

Adam Pistelok

Elektro-Komp

najczęściej zadawane pytania

 

kl

t

Czy szablony grafik będą pasować do mojej marki?

Cykle grafik tematycznych są tak przemyślane, że będą pasować do wszystkich kategorii. Cykl grafik okolicznościowych posłuży Ci na podzielenie się z odbiorcami ważnymi informacjami o Twojej działalności, dzięki grafikom typu Mockup Lead Magnet będziesz mogła przedstawić swoje produkty i oferty w atrakcyjny wizualnie sposób. 

Pomysł na ten cykl wziął się stąd, że ciągle dostawałam pytania jak robię swoje grafiki z mockupami (które publikowałam w social media), postanowiłam więc podzielić się moimi sposobami, a nawet więcej – dostarczyć gotowe rozwiązania!

Szablony grafik są tak zaprojektowane, aby nie przytłaczały mnogością elementów (jak to ma miejsce z gotowcami bezpośrednio w Canvie) i aby każdy mógł je u siebie wykorzystać. Jedyne co musisz zrobić to zamienić kolory i fonty oraz dodać własne zdjęcia. A obecnie w Canvie zrobisz to wszystko jednym kliknięciem myszki. 

A… i teraz do szablonów możesz również wstawiać własne wideo!

t

Czy do mojej branży będą pasować cytaty motywacyjne?

Cytaty motywacyjne, które przygotowałam, pasują do każdej dziedziny. Ich celem jest motywacja do działania oraz wyciąganie mądrych wniosków i analiz z tego, co robimy i w jaki sposób to robimy.

t

Czy znajdę święta nietypowe z mojej branży?

Bardzo starannie wybrałam ponad 700 świąt nietypowych z całego roku, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nawet jeśli nie znajdziesz święta z konkretnej dziedziny, to jest cała masa świąt, które możesz dopasować do swoich osobistych upodobań i które z pewnością posłużą Ci jako inspiracja.

t

Media społecznościowe mnie przytłaczają. Czy sobie poradzę z tym wszystkim?

Doskonale Cię rozumiem, Pamiętam, kiedy sama zaczynałam i nie za bardzo potrafiłam odnaleźć się w gąszczu świata online. Dlatego teraz, po kilku latach, chcę pomóc osobom takim jak Ty i jak ja na początku mojej działalności.

To, czego potrzebujesz to Plan Strategia działania. Nie opracuję planu ani strategii za Ciebie, ale daję Ci narzędzia i wskazówki, jak tym wszystkim pokierować, aby mieć więcej czasu dla siebie i na rozwój Twojego biznesu.

t

Czy szablony grafik nadają się do innych programów niż Canva?

Nie, to są szablony do programu Canva i tylko w tym programie można je otworzyć i edytować.

t

Czy poradzę sobie z edycją grafik, jeżeli nie posiadam specjalnych umiejętności w tym zakresie?

Tak, właśnie dlatego zaprojektowałam cykle grafik, abyś od razu mogła je wykorzystać i nie potrzebujesz do tego specjalnych zdolności ani żadnych kursów! Na platformie znajdziesz nagrane kilkuminutowe lekcje wideo, w których dokładnie pokazuję jak edytować szablony grafik i jak dodawać własne treści.

t

A co, jeżeli nie znam programu Canva?

Program Canva jest obecnie moim ulubionym programem graficznym online. Możesz korzystać z niego za darmo i to wystarczy do edycji szablonów grafik. Jeżeli nie znasz Canvy, nie martw się, na platformie zamieściłam obszerne szkolenia, które krok po kroku poprowadzą Cię przez wszystkie ustawienia programu.

t

A jeżeli nie znam programu Trello?

Wersja Planera Postów dostępna w Trello została przeze mnie bardzo dokładnie omówiona. Nagrałam specjalne lekcje wideo, w których tłumaczę jak korzystać z Planera w Trello i dodatkowe podpowiedzi, które nie są normalnie dostępne. 

Oprócz tego otrzymujesz ode mnie 3 gotowe tablice w Trello z wszystkimi materiałami (pełna wersja Planera). 

Nie wiem czy wiesz, ale Trello może zastąpić Ci programy do planowania postów w social media. W moich tutorialach wideo pokazuję 3 sposoby jak można wykorzystać Trello do planowania postów.

Ale jeżeli nie chcesz korzystać z aplikacji Trello możesz wybrać którąś z pozostałych wersji Planera: Excel, Google Sheets lub PDF.

t

Czy będę mogła wykorzystać Planer również w kolejnych latach?

Jak najbardziej TAK. Większość materiałów Planera jest opracowana w formie evergreen (czyli pasuje na każdy rok). 

Kalendarze Google Calendar odnawiają się same w kolejnych latach. 

Tablice Trello są ponadczasowe i Ty decydujesz o datach i terminach, które do nich przypisujesz. W arkuszach Excela i Google Sheets oraz plikach PDF święta nietypowe, cytaty i angażujące posty wykorzystujesz jak chcesz i kiedy chcesz, i możesz używać ich w dowolnych latach.

Jedyny wyjątek stanowią kalendaria, które odnoszą się do konkretnego roku (2020: wizualne kalendarze w Excelu, Google Sheets i PDF. 

Ale jeżeli będziesz chciała zdobyć nowe kalendaria na kolejny rok, pod koniec roku będziesz mogła upgradować za niewielką opłatą do wersji 2021 i aktualizacji Planera na kolejny rok. Lub pozostać przy wersji 2020 i korzystać z niej przez kolejne lata.

t

Czy będę mogła pobrać materiały?

Tak, wszystkie materiały związane z Planerem Postów, we zależności od wybranej wersji Planera możesz albo pobrać bezpośrednio na swój dysk albo zapisać na swoim koncie w dedykowanych aplikacjach: Trello, Canva, Google Sheets. Na platformie zostają jedynie materiały instruktażowe, czyli pisemne instrukcje i lekcje wideo. Dostęp do platformy masz 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu.

t

Jak długo będę mieć dostęp do platformy kursowej?

Dostęp do platformy kursowej otrzymujesz na rok czasu – 12 miesięcy. Przez ten okres masz zagwarantowany również dostęp do wszystkich aktualizacji. Materiały Planera Postów możesz pobrać na swój komputer lub zapisać na swoim koncie w programach: Canva, Trello, Google Sheets, Google Calendar*.

t

Czy mogę otrzymać fakturę vat?

Tak, jeżeli zaznaczysz taką opcję podczas składania zamówienia, faktura zostanie wygenerowana automatycznie i możesz ją pobrać po zrealizowaniu płatności. Wejdź w Panel kursanta – Moje Zamówienia i pobierz Fakturę.

t

Jak mam się zalogować na platformę kursową?

Po dokonaniu płatności dostęp do kursu zostaje odblokowany i jesteś automatycznie zalogowany na platformie kursowej. Login i hasło dostajesz na adres email podany podczas skladania zamówienia. Na stronie głównej w Profilu Kursanta możesz zmienić swoje hasło i dane.

Po zalogowaniu na platformie kursowej wchodzisz w górną zakładkę Moje kursy, wybierasz Planer Postów 2020 i klikasz w pierwszą lekcję.

t

To jest dla mnie spora inwestycja. Czy jest ona warta swojej ceny?

Moja odpowiedź brzmi: TAK, ale to Ty podejmiesz ostateczną decyzję. 

Wyobraź sobie, że miałabyś samodzielnie przygotować wszystkie materiały:

 • znaleźć odpowiednie cytaty,
 • znaleźć pomysły na angażujące posty,
 • opracować treści na kategorie tematyczne,
 • poszukać pasujących ciekawych świąt nietypowych,
 • zaprojektować cykle spójnych grafik w kilku kategoriach,
 • samodzielnie zaprojektować lub wyszukać potrzebne elementy graficzne
 • i opracować wszystko merytorycznie i wizualnie?


Ile czasu Ci to zajmie?

Z pewnością sporo…

A jeżeli chciałabyś  zlecić te prace komuś innemu, koszty na pewno znacznie przewyższą koszt zakupu mojego Planera.

Planer Postów tworzę już od kilku miesięcy. Pierwsza jego edycja ukazała się w czerwcu tego roku i zawierała niecałą połowę tego, co jest dostępne w wersji 2020.

Wraz z każdą aktualizacją dodaję nowe rzeczy: kalendarze Google, kompletną wersję Planera w Trello, opisy i hasztagii do świąt nietypowych, nowe projekty i formaty szablonów grafik, elementy graficzne, które sama opracowuję.

Mogę więc napisać, że wersja obecna. której właścicielką masz szansę zostać, była przeze mnie opracowywana przez kilka miesięcy.

A to jeszcze nie koniec.

Ponieważ Planer ciągle jest rozbudowywany, wraz z wersją 2020 dostajesz dostęp do wszystkich aktualizacji przez cały rok.

Tylko TERAZ masz szansę skorzystać z Planera Postów w tak niskiej cenie.

t

A jeżeli będę potrzebowała dalszej pomocy?

Utworzyłam specjalną zamkniętą grupę wsparcia na Facebooku dla moich klientów i tam możesz uzyskać pomoc, publikować swoje projekty, zapytać o zdanie. Dodatkowo w grupie organizuję livy i zamieszczam tutoriale.

Z powodu dużej liczby klientów i kursantów (prawie 1000 aktywnych osób) nie jestem w stanie udzielać pomocy indywidualnej i nie odpowiadam na pytania zadawane w komunikatorach. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz proszę na adres mailowy: kontakt@socialmediatools.pl

opracuj posty i grafiki do social media

w błyskawicznie krótkim czasie!

Dołącz do ponad 600 osób, które już korzystają z Planera Postów!

kl

TYlko 347 ZŁ!

KALENDARZE MIESIĘCZNE W EXCELU, GOOGLE SHEETS

KALENDARZE MIESIĘCZNE W PDF DO EDYCJI

KALENDARZE MIESIĘCZNE W PDF DO WYDRUKU

PEŁNA WERSJA W TRELLO

772 WYSELEKCJONOWANE ŚWIĘTA NIETYPOWE

2 KALENDARZE GOOGLE: ŚWIĘTA TRADYCYJNE I NIETYPOWE*

100 MOTYWACYJNYCH CYTATÓW

123 ANGAŻUJĄCE POSTY

250 POMYSŁY NA POSTY W 5-ciu KATEGORIACH

400 GOTOWYCH SZABLONÓW GRAFIK

MOCKUPY URZĄDZEŃ CYFROWYCH + LEAD MAGNET

PLATFORMA KURSOWA

+ 28 LEKCJI WIDEO

BONUSY

Planer to super pomysł na zorganizowanie mediów społecznościowych.

Dodatkowo grafiki uatrakcyjniają nasze wpisy – ustawiam inne grafiki do cytatów, inne do porad, a jeszcze inne do złotych myśli.

Jestem mega zadowolona, że mogę z niego korzystać.

Bożena Piekar

Bożena Piekar Ogarniamy Boty

Materiały Planera Postów dostępne są w:

Excel

PDF

Trello

Google Sheets

Canva

Google Cal*