planer postów

do social media

&

  Chcesz szybko i bez wysiłku tworzyć posty do social media?

Skorzystaj z Planera Postów, dzięki któremu łatwo i przyjemnie opracujesz wszystkie posty do końca 2019 roku + 2020!

Pobierz PONAD 300 gotowych szablonów grafik, które wystarczy uzupełnić metodą “przeciągnij i upuść”!

kl

Kalendarze & Grafiki & Inspiracje

Planer Postów okazał się dla mnie strzałem w 10. Dzięki niemu ułożenie planu moich postów było zdecydowanie łatwiejsze. Zaoszczędziłam swój czas i uporządkowałam swoje pomysły. I choć obecnie mam urlop i krótką przerwę to mam też ułożony plan na kolejny miesiąc.

Planer umożliwia w poszczególnych dniach zamieszczanie linków do grafik i tekstów, dzięki czemu wystarczy skopiować tekst (po uprzednim oczywiście zaplanowaniu) i zamieścić w swoich SM.

Bardzo pomocny okazał się też dla mnie arkusz z cytatami do wykorzystania. Dodatkowym dla mnie plusem (tym bardziej że jestem samoukiem jeżeli chodzi o grafiki) są świetnie ułożone i uporządkowane tematycznie szablony grafik.

Agnieszka Herman

Pasja i Rozwój

poznaj

& Planer Postów do social media &

Planer Postów zawiera:

ZESTAW KALENDARZY ŚWIĄT NIETYPOWYCH  2020* + 10-12.2019  ROK

Nie musisz nic drukować, ani ręcznie wypełniać, możesz zaplanować swoje posty aż do końca roku 2020* w jednej z dwóch wersji kalendarza: w Excelu lub w Google Sheets.

Wybierasz pomysły na kategorie i święta z kalendarza i uzupełniasz o własne treści.

ZESTAW KALENDARZY ŚWIĄT NIETYPOWYCH 2020* + 10-12.2019  W PDF

Jeżeli nie jesteś fanem Excela ani Google Sheets możesz skorzystać z trzeciej wersji kalendarzy w pdf. Oprócz gotowych kalendarzy ze  świętami, otrzymujesz puste kalendarze w pdf do edycji.  Możesz edytować pdf-y w komputerze lub wydrukować i uzupełnić ręcznie.

99 MOTYWACYJNYCH CYTATÓW

Starannie wyselekcjonowane cytaty motywacyjne czołowych pisarzy, biznesmenów i coachów. Cytaty dostępne są razem z trzema wersjami kalendarza: w Excelu, Google Sheets i w PDF.
+ dostępne TERAZ również w programie Canva!

Przy każdym cytacie jest nazwisko autora, miejsce na wpisanie daty wykorzystania cytatu, dodanie notatek. Dodatkowo w Excelu i w Google Sheets masz przygotowany pusty szablon, który możesz uzupełnić własnymi cytatami.

ZESTAW PUSTYCH KALENDARZY 2020* + 10-12.2019 – DO EDYCJI W PDF

Możesz wypełnić pdf-y w komputerze lub wydrukować i uzupełnić ręcznie.

Razem z Planerem otrzymujesz dostęp do platformy kursowej z dokładnymi instrukcjami, w których podpowiadam i wyjaśniam jak korzystać z Planera.

INSPIRACJE

Przykładowe kategorie postów do mediów społecznościowcyh z przykładami i pomysłami w każdej z kategorii.

Możesz korzystać z nich od razu lub zainspirować się i stworzyć na ich podstawie własne kategorie.

* Kalendarze na 2020 rok będą dostępne na platformie od 01.11.2019.

ZESTAW KALENDARZY ŚWIĄT NIETYPOWYCH 2020* + 10-12.2019 DO EDYCJI W EXCEL/GOOGLE SHEETS

Nie musisz nic drukować, ani ręcznie wypełniać, możesz zaplanować swoje posty aż do końca roku w jednej z trzech wersji kalendarza: w Excelu, w Google Sheets lub wypełniając edytowalne pdf-y. Razem z Planerem otrzymujesz dostęp do platformy kursowej z dokładnymi instrukcjami, w których podpowiadam i wyjaśniam jak korzystać z Planera.

ZESTAW KALENDARZY ŚWIĄT NIETYPOWYCH 2020* + 10-12.2019 W PDF

Nie musisz nic drukować, ani ręcznie wypełniać, możesz zaplanować swoje posty aż do końca roku w trzech wersjach kalendarza: w Excelu, Google Sheets lub wypełniając puste edytowalne pdf-y. Razem z Planerem otrzymujesz dostęp do platformy kursowej z dokładnymi instrukcjami, w których podpowiadam i wyjaśniam jak korzystać z Planera.

90 MOTYWACYJNYCH CYTATÓW

Starannie wyselekcjonowane cytaty motywacyjne czołowych pisarzy, biznesmenów i coachów. Cytaty dostępne są razem z trzema wersjami kalendarza: w Excelu, Google Sheets i w PDF.

+ dostępne TERAZ w programie Canva!

Przy każdym cytacie jest nazwisko autora, miejsce na wpisanie daty wykorzystania cytatu, dodanie notatek. Dodatkowo w Excelu i w Google Sheets masz przygotowany pusty szablon, który możesz uzupełnić własnymi cytatami.

ZESTAW PUSTYCH KALENDARZY DO UZUPEŁNIENIA W PDF 2020* + 10-12.2019 – EDYTOWALNE PDF-Y

Nie musisz nic drukować, ani ręcznie wypełniać, możesz zaplanować swoje posty aż do końca roku 2020* w trzech wersjach kalendarza: w Excelu, w Google Sheets lub wypełniając puste edytowalne pdf-y. Razem z Planerem otrzymujesz dostęp do platformy kursowej z dokładnymi instrukcjami, w których podpowiadam i wyjaśniam jak korzystać z Planera.

INSPIRACJE

Przykładowe kategorie postów do mediów społecznościowcyh z przykładami i pomysłami w każdej z kategorii.

Możesz korzystać z nich od razu lub zainspirować się i stworzyć na ich podstawie własne kategorie.

* Kalendarze na 2020 rok będą dostępne na platformie od 01.11.2019.

Bardzo dziękuje za możliwość zakupienia Twojego planera. Jest przejrzysty, czytelny. Zawarte w nim informacje są jak najbardziej do wykorzystania w każdej dziedzinie działalności online i nie tylko.

Bardzo ciekawe i niespotykane są cytaty, które w nim zamieściłaś.

No i te szablony, jak dla mnie są cudowne… Można w bardzo prosty i szybki sposób utworzyć swój szablon grafik zmieniając kolor, czcionkę i zamieścić swoje logo czy zdjęcie… i szablon będzie gotowy.

Bardzo polecam zakup planera, połowę pracy, którą poświęcam na stworzenie grafik czy plan postów do publikacji mam zrobioną. Wpisuję tylko swoje zagadnienia i gotowe.

Wioletta Turowska

Kreatywne Tworki Wiolki

PONAD 300! SZABLONÓW GRAFIK DO EDYCJI W CANVIE

Szablony grafik okazjonalnych, promocyjnych, informacyjnych do edycji w darmowym programie Canva. W zaznaczone ramki wstawiasz swoje zdjęcia, zmieniasz opis i kolory  i Twoja grafika jest gotowa w jednej chwili!

SZABLON

GRAFIKA

SZABLON

GRAFIKA

kl

Szablony grafik z mockupami urządzeń cyfrowych: komputer, laptop, tablet. Mockupy tych urządzeń możesz wykorzystać również w swoich innych projektach w Canvie.

SZABLON

GRAFIKA

SZABLON

GRAFIKA

kl

Szablony grafik okazjonalnych i okolicznościowych. Szablony nie zawierają zdjęć. Pokazuję przykłady gotowych grafik jako inspirację.

kl

Szablony grafik z cytatami i opiniami Twoich klientów, podziękowania, ważne myśli. Dodatkowo z tymi wzorami otrzymujesz ode mnie nakładane cienie – overlay, które możesz wykorzystać również w innych projektach w Canvie.

SZABLON

GRAFIKA

SZABLON

GRAFIKA

kl

Szablony grafik z lead magnet: pdf, checlista, broszura.

Agatko,

Jestem pod ogromnym wrażeniem funkcjonalności Planera Postów. Niesamowicie inspiruje, podaje na tacy gotowe rozwiązania, co oczywiście usprawnia pracę i poprawia efektywność. Co więcej – oszczędza czas, a przecież przy chronicznym niedoczasie wszystkim właśnie o to chodzi.

Gotowe rozwiązania wysokiej jakości to przepis na sukces, który wdrożę w kreowaniu mojego wizerunku w social mediach, ale również wykorzystam do inspiracji podczas tworzenia pięknej i spójnej identyfikacji wizualnej moich klientów.

Lucyna Erezman

Projekt Lucy

& Planer Postów do social media &

kl

Skorzystaj z Planera Postów i opracuj własny kalendarz wydawniczy na kilka miesięcy do przodu bez wysiłku, bez stresu i w ekspresowym tempie

kl

tylko TERAZ PLANER POSTÓW 2020 do social media z kalendarzami, cytatami, szablonami grafik, mockupami, mini kursem jest do zgarnięcia w PRZEDPREMIEROWEJ cenie!

TYlko  297 ZŁ!

kl

dodatkowo otrzymujesz dostęp do platformy kursowej z dokładnymi instrukcjami, w których podpowiadam i tłumaczę jak korzystać z Planera, jak edytować szablony grafik w Canvie + 1,5 godzinne szkolenie o programie Canva 2.0.

Wszystkie materiały znajdują się na zamkniętej platformie, do której masz dostęp 24h/dobę.

Planer Postów pozwala zaplanować spójne działania w naszych social mediach na dłuższy okres czasu.

Grafiki są tak przygotowane, że wystarczy tylko wstawić swoje ulubione zdjęcia, dopasować kolorystykę naszej marki i mamy gotową serię postów na Facebooku czy Instagramie.

Dodatkowo możemy skorzystać z gotowych cytatów i kalendarza świąt nietypowych.

Zakup planera, to był strzał w dziesiątkę!

Anna Albrecht

Szkolne inspiracje

podsumowanie !!!

kl

co zawiera

& Planer Postów &

KALENDARZE ŚWIĄT NIETYPOWYCH W EXCEL/GOOGLE SHEETS

Zestaw kalendarzy świąt 2020* + 10-12.2019 do edycji w Excelu/Google Sheets

KALENDARZE ŚWIĄT NIETYPOWYCH W PDF

Zestaw kalendarzy świąt nietypowych 2020* + 10-12.2019 do edycji lub wydruku w pdf

99 CYTATÓW

Motywacyjne cytaty czołowych biznesmenów, coachów, autorów

INSPIRACJE

Zestawy przykładowych kategorii postów i pomysły na wpisy do mediów społecznościowych

PONAD 300 GOTOWYCH SZABLONÓW GRAFIK

Zaprojektowane przeze mnie szablony grafik do samodzielnej edycji w darmowym programie Canva. Wystarczy, że skopiujesz pliki szablonów do programu Canva i już w kilka minut będziesz mógł stworzyć własne grafiki na ich podstawie.

Dodatkowo otrzymujesz dokładne instrukcje jak edytować szablony w Canvie. Plus będziesz mógł zobaczyć moje inspiracje z przykładami gotowych grafik stworzonych z szablonów. Szablony grafik nie zawierają zdjęć.

MOCKUPY

Specjalne wzory szablonów pokazujące produkty cyfrowe: mockupy urządzeń cyfrowych: komputer, laptop, tablet, mockupy pdf-ów, checklist, broszur. Mockupy występują jako pliki png z przezroczystym tłem i możesz używać ich w swoich innych projektach w Canvie.

Dodatkowo nakładane – cienie – overlaye do grafik z cytatem/opinią

PLATFORMA KURSOWA

Wszystkie materiały dostępne są od razu po zalogowaniu na wygodnej platformie kursowej. Dodatkowo znajdziesz tu dokładne instrukcje i wskazówki jak korzystać z Planera Postów i jak planować treści do social media.

Tłumaczę też jak edytować szablony w Canvie, zobaczysz przykłady gotowych grafik oraz obejrzysz prawie 2 godzinne szkolenie o pracy w programie Canva i głównych funkcjach programu.

Planer postów okazał się tym, czego od dawna potrzebowałam. W jednym miejscu zostały skupione różnorodne użyteczne funkcje.

Ulatwia mi on tworzenie oraz planowanie postów, usprawniając skutecznie pracę w social media. Instrukcja obsługi planera została opisana krok po kroku.

Ogromnym plusem sa mockupy, które są świetnym dopełnieniem.

Monika Serafińska

VA Office

ale to jeszcze nie wszystko!!!

kl

razem z planerem otrzymujesz

 

specjalne Bonusy !!!

 

bonus #1

Oprócz ponad 260 szablonów gotowych grafik w formacie kwadratowym, otrzymujesz dodatkowe szablony 60 grafik w 3 kategoriach: Grafiki Okolicznościowe, Lead Magnet i Mockup w formacie poziomym, które idealnie pasują do postów z linkiem na Facebooka, czyli razem ponad 300! szablonów do edycji w Canvie! – sprawdź BONUS #2!

bonus #2

AKTUALIZACJA szablonów grafik promocyjnych. Teraz masz do wyboru aż 70 różnych wariantów grafik dotyczących promocji, czyli razem ponad 300 szablonów grafik!

bonus #3

Mockupy urządzeń cyfrowych. Na prośbę osób, które kupiły Planer dodałam nowe urządzenia. Teraz możesz wykorzystać w swoich grafikach mockupy: komputera, laptopa, ipada (x 2 czarny i biały) + iphona (x 4: wersja: złoty róż, złoty, srebrny, czarny).

bonus #4

ELEMENTY GRAFICZNE dostępne za darmo w Canvie zebrane razem, abyś wszystko miała w jednym miejscu i nie traciła czasu na szukanie. Elementy złote i srebrne, pędzle, taśmy, papier, akwarele, wszystko, co jest teraz najmodniejsze. W elementach typu pędzle możesz zmieniać kolory.

Gotowe przykłady grafik w Canvie z wykorzystaniem darmowych elementów złotych i srebrnych, wystarczy, że zmienisz kolory i tekst. Plus szablony promocji od -10% do -90%, do wstawienia różnego wypełnienia środka.

bonus #5

Szalenie obecnie modne overlaye (znajdziesz je w grafikach z cytatem). Możesz je wykorzystać także w swoich innych projektach.

bonus #6

Zamknięta grupa WSPARCIA na Facebooku tylko dla posiadaczy Planera, w której odpowiadam na pytania i udzielam wsparcia.

bonus #7

Dedykowana platforma kursowa, na której znajdziesz instrukcje i wskazówki krok po kroku jak korzystać z Planera, jak układać treści do social media i szybko tworzyć  grafiki.

PLUS krótkie tutoriale wideo, w których dokładnie pokazuję jak edytować poszczególne szablony grafik w Canvie i jak tworzyć spójne grafiki hurtowo.

bonus #8

Prawie 100 ikon do Instastories* w dwóch wersjach szablonów: jako pełen kolor i jako dowolne wypełnienie (grafient, zdjęcie, grafika, itp.), żeby były zgodne z wizualnym przesłaniem Twojej marki.

* Ten Bonus jest dostępny po wykonaniu zadania, informacje znajdziesz na platformie kursowej.

Polecam szablony Agaty dla zapracowanych i zabieganych. Kupiłam
szablony i uważam, że była to bardzo dobra inwestycja. Dzięki szablonom, cytatom i tipom moja praca stała się efektywniejsza.

Jeżeli szukasz szablonów do Twoich Social Mediów, które zwiększą efektywność Twoich zadań, usprawnią Twoją pracę wybierz Planer Postów do social media Agaty.

Agnieszka Kowalska

Pracownik z pasją

& Planer Postów &

kl

Skorzystaj z Planera Postów i opracuj własny kalendarz wydawniczy na kilka miesięcy do przodu bez wysiłku, bez stresu i w ekspresowym tempie

kl

tylko TERAZ PLANER POSTÓW do social media z kalendarzami, cytatami, szablonami grafik, mockupami, mini kursem jest do zgarnięcia w specjalnej PRZEDPREMIEROWEJ cenie!

Tylko  297 ZŁ!

kl

dodatkowo otrzymujesz dostęp do platformy kursowej z dokładnymi instrukcjami, w których podpowiadam i tłumaczę jak korzystać z Planera, jak edytować szablony grafik w Canvie + 1,5 godzinne szkolenie o programie Canva 2.0.

Wszystkie materiały znajdują się na zamkniętej platformie, do której masz dostęp 24h/dobę.

Planer to super pomysł na zorganizowanie mediów społecznościowych.

Dodatkowo grafiki uatrakcyjniają nasze wpisy – ustawiam inne grafiki do cytatów, inne do porad, a jeszcze inne do złotych myśli.

Jestem mega zadowolona, że mogę z niego korzystać.

Bożena Piekar

Bożena Piekar Ogarniamy Boty

& Planer Postów &

kl

TYlko  297 ZŁ!

KALENDARZE ŚWIĄT NIETYPOWYCH W EXCEL/GOOGLE SHEETS

120 250 GOTOWYCH SZABLONÓW GRAFIK

KALENDARZE ŚWIĄT NIETYPOWYCH W PDF

MOCKUPY

99 CYTATÓW

PLATFORMA KURSOWA

INSPIRACJE

BONUSY

Materiały opracowała Agata Nesteruk, autorka bloga Social Media Tools, podcasterka, pasjonatka nowych technologii, aplikacji i wdrożeń.

Pin It on Pinterest