Cześć, jestem Agata
Witam Cię na blogu Social Media Tools

Znajdziesz tu zagadnienia z zakresu:

Z

VISUAL CONTENT

czyli jak za pomocą grafiki, fotografii i wideo prezentować treści w internecie w nowatorski sposób
Z

APLIKACJE I PROGRAMY

porady, instrukcje, filmy szkoleniowe jak wykorzystać potencjał nowoczesnych aplikacji, programów i narzędzi
Z

SOCIAL MEDIA

jak efektywnie używać ich potencjału w budowaniu świadomości własnej marki

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki po krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale wzornictwo przemysłowe i rocznych podyplomowych studiach w Londynie.

Z zamiłowaniem i pasją przez wiele lat zajmowałam się projektowaniem mody, prezentowałam swoje kolekcje w Polsce i za granicą (Londyn, Mediolan, Dusseldorf). Stworzyłam autorską markę dzianin, sprzedawanych zarówno w małych butikach jak i w dużych centrach handlowych. Zdobyłam kilka znaczących w modowej branży nagród i wyróżnień.

Przez kilkanaście lat współpracowałam z grafikami i projektantami z całej Polski organizując wystawy ich prac oraz prowadząc autorską galerię sztuki użytkowej.

Początki

Kiedy zostałam mamą, rozpoczęłam moją przygodę z blogowaniem. W tym czasie nastąpił gwałtowny rozwój internetu. Mój pierwszy blog powstał na Onet.pl, prowadziłam go kilka lat. Relacjonowałam w nim dorastanie i „przygody” mojego dziecka. Robiłam bardzo dużo zdjęć i dokształcałam się intensywnie w tym zakresie. Moimi ulubionymi tematami były portrety i zdjęcia makro. Po paru latach blogowania, kiedy mój synek dorastał i zaczynał być rozpoznawalny, podjęłam decyzję o ochronie jego prywatności i zamknęłam bloga. Wszystkie blogowe wpisy i zdjęcia opracowałam i wydałam w formie albumu książkowego.

Technologie

Na jakiś czas rozstałam się z blogowaniem, ale zgłębiałam nieustannie tajniki internetu oraz dołączyłam do mediów społecznościowych. Od zawsze lubiłam technologiczne nowinki i jako pierwsza przekonywałam do nich znajomych i rodzinę.

Przed erą smartfonów korzystałam z tzw. palmtopów (czy ktoś jeszcze pamięta, co to jest?), projektowałam w nowych, rozwijających się programach graficznych, a kiedy pojawił się pierwszy biały ipod o pojemności 1 GB, oczywiście byłam nim zachwycona.

Wraz z rozwojem firmy Apple stałam się entuzjastką sklepu iTunes i aplikacji mobilnych. Pierwsze z nich testowałam na kolorowych ipodach (zanim Steve Jobs wymyślił iphona), kolejne już na ipadach. Nie chcę tutaj w żadnym razie faworyzować jednej marki, ale w tamtych czasach Androidy i i inne tablety jeszcze nie istniały.

Przez lata używałam wypróbowałam kilka tysięcy aplikacji, obecnie na swoim smartfonie mam ich zainstalowanych ponad 300.

Blog

Założyłam kolejnego bloga, tym razem na WordPressie i pod własną domeną – Przystanek Edukacja. Opisywałam w nim aplikacje, programy i kursy pomagające w nauce języków obcych i wykorzystujące najnowsze technologie oraz nowoczesne metody nauki.

Brałam również udział udział w licznych kursach i szkoleniach internetowo-biznesowych.

W związku z rozwojem moich zainteresowań postanowiłam przebranżowić blog i nadać mu bardziej ukierunkowany charakter.

W ten sposób powstał Social Media Tools – blog o kreatywnych narzędziach przydatnych w prowadzeniu biznesu online. Sama korzystam z bardzo wielu ciekawych rozwiązań i wdrożeń i nadszedł już czas, aby podzielić się tą wiedzą z innymi.

Oferta

Sprawdź poniżej, co dla Ciebie przygotowałam.

Mam nadzieję, że będziesz częstym gościem Social Media Tools, a materiały i wiedza, którą dzielę się na blogu i w grupie na Facebooku pomogą Ci w realizacji Twoich biznesowych działań online.

Blog

Na blogu znajdziesz artykuły dotyczące visual content, programów i aplikacji oraz mediów społecznościowych.

Aplikacje

Biblioteczka z filmami szkoleniowymi pokazującymi jak działają najlepsze i najciekawsze aplikacje mobilne.

Freebies

Obszerna baza darmowych materiałów do pobrania.

Kursy

Platforma z profesjonalnymi kursami dotyczącymi narzędzi niezbędnych w prowadzeniu biznesu online.

Grupa

Grupa na Facebooku, w której organizowane są cyklicznie darmowe wyzwania i szkolenia.

Współpraca

Zapoznaj się z warunkami współpracy z Social Media Tools.
KONTAKT

Zostaw wiadomość