Aplikacja Facebook

Facebook

Popularna aplikacja do social media, ulegająca ciągłym przemianom.

Nowości aplikacji Facebook:

\

Nowe zakładki

Oprócz zakładek Grupy, Menedżer Reklam, Strony, można teraz sprawdzić pogodę, znaleźć najbliższe wi-fi, przeczytać przewodniki po miejscowościach, zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami, zagrać w gry, przejrzeć najnowsze wiadomości i wiele innych
\

Pokaz slajdów

Pojawiła się możliwość tworzenia pokazu slajdów z wybranych zdjęć i filmów. Można dodać własny tekst – planszę tytułową oraz wybrać motyw przewodni z muzyką. Jeżeli chcemy na szybko zaprezentować nasze zdjęcia w atrakcyjny sposób na Facebooku, jest to doskonała opcja.
\

Aplikacje

Do tej pory Facebookowi towarzyszyły różne dodatkowe aplikacje, np. moja ulubiona Grupy. Teraz powoli ulega to zmianie i aplikacje, które były kiedyś oddzielne, zostają przez Facebooka powoli wchłaniane. Jeżeli szukacie jakieś aplikacji to z dużym prawdopodobieństwem znajdziecie ją wchodząc w dodatkowe opcje bezpośrednio w aplikacji Facebook.
\

Live

Warto również zapoznać się z maskami i filtrami przy transmisjach live, ten dział jest stale uaktualniany.

Agata

Agata Nesteruk

Autorka bloga jest pasjonatką nowoczesnych technologii, aplikacji i programów.
W jej szkoleniach i kursach wzięło już udział ponad 3.000 osób.

Zapraszam Cię

Na fanpage Social Media Tools, na którym w każdy piątek o godz. 18.00 transmituję na żywo nowy odcinek serii „15 minute TOOL”, w którym pokazuję działanie jednego wybranego narzędzia do prowadzenia działań online.

Wszystkie odcinki moich wideo tutoriali możesz wygodnie obejrzeć w dowolnym czasie na moim kanale na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Dołącz do grupy na Facebooku!

SOCIAL MEDIA TOOLS PL