15 minute TOOL Snappa szybkie grafiki do social media

Program Snappa pozwola na łatwe i szybkie tworzenie oryginalnych grafik do mediów społecznościowych.
W dzisiejszej transmisji pokazuję podstawowe funkcje i ustawienia programu w wersji darmowej, dostępna jest również opcja płatna.
Program działa w wersji online w przeglądarkach internetowych, wystarczy utworzyć darmowe konto.

Korzystamy z gotowych szablonów przystosowanych do konkretnych serwisów społecznościowych lub tworzymy własny projekt od podstaw.
W programie Snappa możemy:

  • edytować zdjęcia
  • dodawać napisy
  • wstawiać ikony
  • nakładać overlay
  • dostosować paletę kolorystyczną

To, co wyróżnia program Snappa od innych edytorów online to przede wszystkim funkcja automatyzacji. Utworzony projekt możemy udostępnić do aplikacji Buffer i zaplanować jego publikację lub podłączyć bezpośrednio nasze konta w serwisach Facebook i Twitter. Przydatną opcją jest również możliwość pobrania pliku w formacie png z przeźroczystym tłem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak robić ciekawe animacje, wideo i grafiki do mediów społecznościowych zapraszam na moje kursy online, które szczegółowo omawiają te zagadnienia i pokazują krok-po-kroku programy i aplikacje, z których warto korzystać. Pokazuję konkretne przykłady i omawiam jak zostały zrobione. Korzystam z darmowych lub niskobudżetowych programów.

W każdy piątek o godz. 11.00 transmituję na żywo na fanpagu Social Media Tools nowy odcinek – pokazujący działanie jednego wybranego narzędzia, aplikacji bądź dodatku do przeglądarki.

Zapraszam Cię również do subskrybowania mojego kanału na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Pin It on Pinterest

Share This