Własna strona na WordPressie: bezpieczeństwo, wybór hostingu, domeny

LIVE z EKSPERTEM

Własna strona na WordPressie: bezpieczeństwo, wybór hostingu, domeny

Moim gościem jest Maciek Trojanowicz, który w firmie hostingowej Opiekun Bloga pełni funkcję Key Account Opiekun.

Głównym zadaniem Maćka jest budowanie relacji z blogerami i właścicielami stron internetowych, by ich witryny były funkcjonalne, szybkie, ładne i odpowiednio zabezpieczone.

Rozmawiamy o stronach na WordPressie, bezpieczeństwie, wtyczkach i czekamy na Wasze pytania. Zostawcie w komentarzu pod tym postem swoje pytania dotyczące WordPressa i hostingu stron, a Maciek z przyjemnością udzieli odpowiedzi.

Miło mi rónież poinformować, że Opiekun Bloga został pierwszym oficjalnym partnerem mojego autorskiego programu NEST Fabryka Contentu.

 

Przydatne linki:

 

Obejrzyj LIVE z EKSPERTEM

Własna strona na WordPressie: bezpieczeństwo, wybór hostingu, domeny

Poznaj pozostałe narzędzia do WordPressa:

 

Agata

Agata Nesteruk

Autorka bloga jest pasjonatką nowoczesnych technologii, aplikacji i programów.
W jej szkoleniach i kursach wzięło już udział ponad 3.000 osób.

Zapraszam Cię

Na fanpage Social Media Tools, na którym w każdy piątek o godz. 18.00 transmituję na żywo nowy odcinek serii “15 minute TOOL”, w którym pokazuję działanie jednego wybranego narzędzia do prowadzenia działań online.

Prowadzę również darmową grupę na Facebooku Social Media Tools PL, w której udzielam porad, konsultacji oraz prowadzę zamknięte szkolenia i wyzwania.

Wszystkie odcinki moich wideo tutoriali możesz wygodnie obejrzeć w dowolnym czasie na moim kanale na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Planer Postów do social media

2021

Planer Postów 2021

Przeczytaj także …