Wtyczki Woocommerce do sklepu internetowego, które warto mieć

LIVE z EKSPERTEM

Wtyczki Woocommerce do sklepu internetowego, które warto mieć

Dzisiaj moim gościem jest Maciek Swoboda z firmy WP Desk, specjalizującej się we wtyczkach do Woocommerce, sklepu internetowego.

Rozmawiamy o tym, co tak naprawdę jest potrzebne, aby wystartować ze sprzedażą online i czy własny sklep internetowy to jedyne dobre rozwiązanie.

Maciek podpowiada również kiedy warto zainstalować wtyczkę do WordPressa Woocommerce i jakie jeszcze inne niezbędne integracje są potrzebne, aby wszystko sprawnie działało.

W WP Desk znajdziecie najlepsze wtyczki do sklepu internetowego Woocommerce.

Oprócz wtyczek na stronie WP Desk można skorzystać z poradnika dotyczącego konfiguracji sklepu internetowego Woocommerce.

Wszystkie osoby, które dołączą do mojego programu NEST Fabryka Contentu, będą mogły skorzystać ze specjalnej zniżki -20% na wszystkie wtyczki od WP Desk.

Przydatne linki:

 

Obejrzyj LIVE z EKSPERTEM

Wtyczki Woocommerce do sklepu internetowego, które warto mieć

Poznaj pozostałe narzędzia do WordPressa:

 

Agata

Agata Nesteruk

Autorka bloga jest pasjonatką nowoczesnych technologii, aplikacji i programów.
W jej szkoleniach i kursach wzięło już udział ponad 3.000 osób.

Zapraszam Cię

Na fanpage Social Media Tools, na którym w każdy piątek o godz. 18.00 transmituję na żywo nowy odcinek serii “15 minute TOOL”, w którym pokazuję działanie jednego wybranego narzędzia do prowadzenia działań online.

Prowadzę również darmową grupę na Facebooku Social Media Tools PL, w której udzielam porad, konsultacji oraz prowadzę zamknięte szkolenia i wyzwania.

Wszystkie odcinki moich wideo tutoriali możesz wygodnie obejrzeć w dowolnym czasie na moim kanale na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Planer Postów do social media

2020

Przeczytaj także …