Wszyscy wiemy, że visual content czyli treści wizualne są bardzo ważne w świecie współczesnego marketingu. Dlatego przygotowałam dla Was nowy wideo tutorial, w którym poznacie cztery nowoczesne aplikacje mobilne, dzięki którym dosłownie w kilka minut stworzycie atrakcyjne treści do mediów społecznościowych. W tym celu obejrzyjcie wideo, które dla Was przygotowałam. Zachęcam również do zakładki Tutoriale, w której znajdziecie pokaźny zbiór filmowych tutoriali.

Obejrzyj Wideo 

Obejrzyj poniższe wideo a następnie przeczytaj dlaczego visual content ma obecnie aż tak duże znaczenie.

A oto krótkie podsumowanie i odpowiedź na pytanie: Dlaczego tworzenie treści wizualnych w internecie jest takie ważne?

  • nie radzimy sobie z natłokiem informacji
  • statystycznie mamy tylko 10 sekund na zainteresowanie czytelnika
  • mózg o wiele szybciej przetwarza obraz niż tekst
  • treści wizualne są atrakcyjniejsze w odbiorze
  • media społecznościowe bardziej promują treści wizualne
  • przekaz wizualny zwiększa zaangażowanie czytelników

Pozostałe filmy instruktażowe znajdziecie w zakładce Tutoriale oraz we wcześniejszych wpisach o kolorach marki oraz o poszukiwaniu darmowych zdjęć w internecie.

Filmy instruktażowe

Na koniec mam dla Ciebie mały prezent. Jeżeli interesuje Cię tematyka mediów społecznościowych i nowoczesnych narzędzi przydatnych w biznesie online, dołącz do mojej grupy na Facebooku. Zamieszczam w niej filmy instruktażowe, w których krok po kroku pokazuję jak korzystać z wybranych aplikacji, programów i platform w celu osiągnięcia żądanego efektu. Grupa Social Media Tools to również miejsce, gdzie możesz zadać nurtujące Cię pytania związane z tematyką poruszaną na blogu i nie tylko. Specjalnie dla członków facebookowej grupy omawiam dodatkowe programy i aplikacje, których nie opisuję na blogu.

Agata

Pin It on Pinterest