15 minute TOOL – Planoly – planowanie na Instagramie

W dzisiejszej transmisji LIVE omawiam i pokazuję działanie programu Planoly. Program służy do planowania wpisów na Instagramie. Możemy wizualnie rozplanować nasze przyszłe zdjęcia na instagramowej siatce i zobaczyć, czy współgrają z tymi wcześniej opublikowanymi.

Program w wersji darmowej pozwala na automatyczną publikację postów w formie pojedynczego zdjęcia (należy mieć konto biznes), przeglądanie statystyk z ostatnich 10 dni, repostowanie postów innych użytkowników, wyszukiwanie darmowych zdjęć do udostępniania, tworzenie bibliotek hasztagów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak automatyzować, planować i tworzyć angażujące grafiki i wideo do mediów społecznościowych i z jakich narzędzi, programów i aplikacji warto korzystać, zapraszam Cię do dołączenia do moich kursów online. Omawiam w nich i pokazuję krok po kroku wybrane programy i narzędzia. Pokazuję na konkretnych przykładach, jak osiągnąć dany efekt i w pełni wykorzystać funkcje programów i aplikacji.

W każdy piątek o godz. 11.00 transmituję na żywo na fanpagu Social Media Tools nowy odcinek – pokazujący działanie jednego wybranego narzędzia, aplikacji bądź dodatku do przeglądarki.

Zapraszam Cię również do subskrybowania mojego kanału na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Pin It on Pinterest

Share This