Planoly – jak planować i automatyzować wpisy na Instagramie

15 minute TOOL

Planoly – planowanie na Instagramie

W dzisiejszej transmisji LIVE omawiam i pokazuję działanie programu Planoly do Instagrama.

 

Program służy do planowania wpisów na Instagramie. Możemy wizualnie rozplanować nasze przyszłe zdjęcia na instagramowej siatce i zobaczyć, czy współgrają z tymi wcześniej opublikowanymi.

Program Planoly Instagram w wersji darmowej pozwala na automatyczną publikację postów w formie pojedynczego zdjęcia (należy mieć konto biznes), przeglądanie statystyk z ostatnich 10 dni, repostowanie postów innych użytkowników, wyszukiwanie darmowych zdjęć do udostępniania, tworzenie bibliotek hasztagów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak automatyzować, planować i tworzyć angażujące grafiki i wideo do mediów społecznościowych i z jakich narzędzi, programów i aplikacji warto korzystać, zapraszam Cię do dołączenia do mojego autorskiego programu NEST Fabryka Contentu.

W programie omawiam i pokazuję krok po kroku wybrane programy i narzędzia oraz strategie marketingowe. Na platformie dostępne są również pełne edycje kursów z Facebooka, Instagrama, Pinteresta i wkrótce także z YouTube.

Obejrzyj wideo tutorial:

Planoly – planowanie na Instagramie

Skorzystaj z moich darmowych szablonów grafik dostępnych bezpośrednio w Canvie

Anes-Design
Wypróbuj Canva PRO bezpłatnie przez 45 dni >> TUTAJ << , to o 15 dni dłużej niż oferuje sama Canva.

Sprawdź pozostałe tutoriale o najlepszych narzędziach do planowania postów:

 

  • Creator Studio – jak za darmo można planować i publikować posty na Instagram i Facebook
  • Buffer – darmowe planowanie i automatyzacja wpisów

Sprawdź pozostałe tutoriale o najlepszych narzędziach do tworzenia grafik do social media:

 

Agata

Agata Nesteruk

Autorka bloga jest pasjonatką nowoczesnych technologii, aplikacji i programów. Ambasadorką marki Canva – Canva Certified Creatives i projektantką szablonów i elementów graficznych do Canvy – Canva Creator, dostępnych na licencji Canvy bezpośrednio TUTAJ.
W jej szkoleniach i kursach wzięło już udział ponad 10.000 osób.

Zapraszam Cię

Na fanpage Social Media Tools, na którym co 2 tygodnie, w czwartek o godz. 12.00 prowadzę na żywo transmisje live

Prowadzę również darmową grupę na Facebooku Social Media Tools PL, w której udzielam porad, konsultacji oraz prowadzę zamknięte szkolenia i wyzwania.

Wszystkie odcinki moich wideo tutoriali możesz wygodnie obejrzeć w dowolnym czasie na moim kanale na YouTube, na którym znajdziesz więcej filmowych poradników i narzędziowych tutoriali.

Przeczytaj także …